Rozsvícení vánočního stromku proběhne on-line

Redakce 2020-11-26 10:15:00

Blíží se adventní čas, a tak i minulý týden pokračovaly práce na sváteční výzdobě žateckého centra, včetně osazení vánočního stromu. Rovněž pracovníci městské divadla se pustili do zkrášlení dřevěných domků a dnes ještě nainstalují Betlém a zvoničku. Vše směřuje k blížícímu se začátku Adventu, který letos připadá na neděli 29. listopadu. V Žatci to bývá tradičně den, kdy v centru probíhá kulturní program, adventní trhy, a kdy se poprvé slavnostně rozsvítí kompletní vánoční výzdoba. Stále ovšem platí zákaz shromažďování většího počtu osob, takže se program ruší.

Slavnostní rozsvícení s proslovem starostky a krátkým vystoupením Žateckých trubačů přesto proběhne, ale pouze v on-line podobě. Jen malou šanci dávají pořadatelé i „Mikulášské nadílce“, která by za normálních okolností na náměstí Svobody proběhla o týden později. 

,,Advent v Žatci proběhne letos distančně. V neděli 29. listopadu v 17.50 hodin sledujte on-line přenos z náměstí Svobody a shlédněte adventní přání a rozsvícení strom, betlému a vánoční výzdoby města. Vzhledem k současným epidemiologickým opatřením neproběhne rozsvícení vánočního stromu ve standardním formátu, máme pro vás připraveno alespoň takto. Co chystáme dál? Můžete si například poslat vánoční přání vašim blízkým, na náměstí Poperinge a na Turistickém infocentru (náměstí Svobody 149) budou od pondělí 30. listopadu do středy 16. prosince umístěny schránky a k dispozici vánoční pohledy, které si můžete napsat a my je doručíme," informuje občany prostřednictvím sociálních sítí Infocentrum Žatec.

Advent v Žatci distančně (bez fyzické účasti) bude v neděli 29. prosince probíhat následovně:

17.50 žatečtí trubači

18.00 adventní přání, rozsvícení vánočního stromku, betlému a výzdoby města

18.10 žatečtí trubači

Od 16.00 hodin bude na náměstí Svobody umožněn rovněž prodej vánočního sortimentu aj. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM

Volné pracovní místo - Vroutek, plat 30-50 tisíc. Firma Abuko s.r.o. přijme zaměstnance na pozice MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM. Vzdělání minimálně SOU, zkušenosti v oboru kovoobrábění nebo nástrojař, manuální zručnost. Náplň práce: Obsluha strojů, kontrola odvedené práce, montáž a sestavování funkčních celků.
Tel.: 724 358 612
E-mail: info@abuko.cz


PRODAVAČKA

Přijmu prodavačku do večerky v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní nabídka na pozici Účetní - Žatec. Pavel Dvorský, poradenství v oblasti daní, vedení účetnictví přijme MZDOVOU ÚČETNÍ. Minimální mzdová praxe 3 roky. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený email.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz

Poslední videa

Hravá katecheze na faře Podbořany :-)

Děti si spolu s učitelkou hudby Hanou Řeřichovou, která zavítala na hodinu, zahrály hru Hádej, kdo jsem!

Přehrát video
Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video