Rozsvícení vánočního stromku proběhne on-line

Redakce 2020-11-26 10:15:00

Blíží se adventní čas, a tak i minulý týden pokračovaly práce na sváteční výzdobě žateckého centra, včetně osazení vánočního stromu. Rovněž pracovníci městské divadla se pustili do zkrášlení dřevěných domků a dnes ještě nainstalují Betlém a zvoničku. Vše směřuje k blížícímu se začátku Adventu, který letos připadá na neděli 29. listopadu. V Žatci to bývá tradičně den, kdy v centru probíhá kulturní program, adventní trhy, a kdy se poprvé slavnostně rozsvítí kompletní vánoční výzdoba. Stále ovšem platí zákaz shromažďování většího počtu osob, takže se program ruší.

Slavnostní rozsvícení s proslovem starostky a krátkým vystoupením Žateckých trubačů přesto proběhne, ale pouze v on-line podobě. Jen malou šanci dávají pořadatelé i „Mikulášské nadílce“, která by za normálních okolností na náměstí Svobody proběhla o týden později. 

,,Advent v Žatci proběhne letos distančně. V neděli 29. listopadu v 17.50 hodin sledujte on-line přenos z náměstí Svobody a shlédněte adventní přání a rozsvícení strom, betlému a vánoční výzdoby města. Vzhledem k současným epidemiologickým opatřením neproběhne rozsvícení vánočního stromu ve standardním formátu, máme pro vás připraveno alespoň takto. Co chystáme dál? Můžete si například poslat vánoční přání vašim blízkým, na náměstí Poperinge a na Turistickém infocentru (náměstí Svobody 149) budou od pondělí 30. listopadu do středy 16. prosince umístěny schránky a k dispozici vánoční pohledy, které si můžete napsat a my je doručíme," informuje občany prostřednictvím sociálních sítí Infocentrum Žatec.

Advent v Žatci distančně (bez fyzické účasti) bude v neděli 29. prosince probíhat následovně:

17.50 žatečtí trubači

18.00 adventní přání, rozsvícení vánočního stromku, betlému a výzdoby města

18.10 žatečtí trubači

Od 16.00 hodin bude na náměstí Svobody umožněn rovněž prodej vánočního sortimentu aj. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video