Nemocnice Žatec spouští antigenní testování

2020-12-18 12:38:00

Rovněž žatecká nemocnice se zapojí do testování veřejnosti antigenními testy na nemoc Covid - 19. Odběry jsou dobrovolné a zdarma, zájemci k nim nepotřebují doporučení hygieny ani lékaře, ale je potřeba se předem objednat. V Žatci budou odběry probíhat na stejném místě jako PCR testy, tedy v areálu městské nemocnice v domečku nedaleko budovy zdejší kuchyně. Cesta k odběrovému místu je vyznačena. Objednávat se můžete buď přes elektronický objednávkový systém na webových stránkách www.nemzatec.cz nebo na tel.: linka: 607 056 741, a to ve všední dny mezi 9 a 15 hodinou. V prosinci bude testování probíhat v těchto termínech: 21. 12., 23. 12., 28. 12. a 30. 12. vždy od 14 do 18 hodin. V lednu pak ve stejném čase ve dnech 4. 1. až 8. 1. a 11. 1. až 15. 1. Znovu připomínáme, že na test je potřeba se předem objednat.

Otestovat se mohou nechat všechny osoby, které mají zdravotního pojištění. Na odběrovém místě předloží průkaz pojištěnce, občanský průkaz nebo náhradní osobní doklad. „Výsledek vyšetření bude znám v rozmezí 20 - 30 minut od samotného stěru. Testovaný obdrží „Potvrzení o provedení a výsledku testu“. V případě pozitivity bude na místě proveden PCR test stěrem, výsledek bude znám nejdříve za 36 hodin. Testovaný musí dodržet karanténu a pokyny Krajské hygienické stanice,“ uvádí kromě jiného na svém webu Nemocnice Žatec.

Lidé se mohou nechat otestovat opakovaně, avšak nejvýše 1 krát za 5 dní. Nejedná se tedy o jednorázovou akci jako v jiných zemích. Dobrovolné antigenní testování probíhá v ČR od 16. prosince do 15. ledna 2021. (id)

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Den otevřených dveří gymnázia v Podbořanech - chemici!

V rámci seznámení se školou studenti mj. předvedli zajímavé chemické pokusy. V pátek 13. ledna 2023 :-)

Přehrát video
Křest knihy Podbořany 660 let od první písemné zmínky

Kniha sepsaná Vojtěchem Peksou a kolektivem autorů popisuje historii města od pravěku po 20. století. V polovině prosince 2022 ji pokřtili a připili na úspěch u čtenářů a dlouhý život.

Přehrát video