Mimořádný stipendijní program pro studenty zdravotnických oborů

Redakce 2021-02-19 10:39:00

ÚSTECKÝ KRAJ (tz) — Stipendijní program Nadačního fondu Krajské zdravotní, již řadu let podporuje formou finančního příspěvku určeného na úhradu nákladů spojených se studiem nejen studenty lékařských fakult, ale také studenty vybraných nelékařských oborů, kteří v budoucnu uzavřou dle smluvních stipendijních podmínek pracovní poměr s Krajskou zdravotní. Pro akademický/školní rok 2020 – 2021 připravil mimořádný stipendijní pro-gram, který byl po schválení správní radou fondu vyhlášen předsedou správní rady.

Mimořádný stipendijní program je určený pro podporu studentů 2. a 3. ročníku vysokoškolského prezenčního studia nebo vyššího odborného prezenčního studia v oboru všeobecná sestra a studentů 6. ročníku vysokoškolského prezenčního studia v oboru lékař.

Výše a podmínky stipendií:

1. všeobecná sestra

– stipendium 150 000 Kč

– student 3. ročníku vysokoškolského prezenčního studia nebo vyššího odborného prezenčního studia v oboru všeobecná sestra

– závazek uzavřít pracovní smlouvu s Krajskou zdravotní na dobu minimálně 2 let

2. lékař

– stipendium 225 000 Kč

– student 6. ročníku vysokoškolského prezenčního studia v oboru lékař

– závazek uzavřít pracovní smlouvu s Krajskou zdravotní, na dobu minimálně 3 let

– práce na některém z následujících pracovišť: urologické oddělení (Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem a Nemocnice Most), otorino-laryngologické oddělení (Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, nemocnice Děčín a Most), neurologické oddělení (Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, nemocnice Děčín, Chomutov, Teplice a Most), radiodiagnostické oddělení (nemocnice Děčín, Chomutov, Teplice a Most), chirurgické oddělení (nemocnice Děčín, Chomutov, Teplice a Most), sportovní medicína (Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem), psychiatrické oddělení (Nemocnice Most).

3. lékař

– stipendium 250 000 Kč

– student 6. ročníku vysokoškolského prezenčního studia v oboru lékař

– závazek uzavřít pracovní smlouvu s Krajskou zdravotní, na dobu minimálně 3 let, práce na interním oddělení jednoho ze šesti zdravotnických zařízení Krajské zdravotní.

4. všeobecná sestra

– stipendium 100 000 Kč

– student 2. ročníku vysokoškolského prezenčního studia nebo vyššího odborného prezenčního studia v oboru všeobecná sestra

– závazek uzavřít pracovní smlouvu s Krajskou zdravotní na dobu minimálně 2 let

5. lékař

– stipendium 100 000 Kč

– student 6. ročníku vysokoškolského prezenčního studia v oboru lékař

– závazek uzavřít pracovní smlouvu s Krajskou zdravotní na dobu minimálně 2 let, práce na jednom z následujících zdravotnických pracovišť: Nemocnice Děčín (rehabilitační oddělení, anesteziologicko-resuscitační oddělení, dětské a dorostové oddělení), Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem (klinika úrazové chirurgie, kardiologická klinika, nefrologicko–dialyzační oddělení, psychiatrické oddělení, onkologické oddělení, plicní oddělení, patologické oddělení), Nemocnice Teplice (ortopedické oddělení, gynekologicko–porodnické oddělení), Nemocnice Most (plicní oddělení, anesteziologicko–resuscitační oddělení, dětské a dorostové oddělení, gynekologicko– porodnické oddělení), Nemocnice Chomutov (ortopedické oddělení, onkologické oddělení, oddělení nukleární medicíny, hematologicko– transfuzní oddělení, anesteziolo-gickoresuscitační oddělení, dětské a dorostové oddělení, gynekologicko–porodnické oddělení)

Rozsah poskytovaných stipendií je pro jednotlivé obory omezen. Žádosti lze podávat v době do 28. února.

Další podmínky programu zájemci naleznou na: nf.kzcr.eu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video