Máte zkušenost s dobrým skutkem? Hledáme činy roku

Hedvika Mašková 2021-02-23 17:30:00

Pandemie koronaviru pomohla v loňském roce vzedmout velkou vlnu solidarity v celé naší společnosti. Lidé si začali navzájem pomáhat a vznikla řada dobročinných projektů. Byli jsme po dlouhé době svědky toho, jak jako společnost dokážeme stát jeden při druhém. Vyrovnat se a lépe zvládnout nelehkou dobu potřebovali především senioři a lidé v prvních liniích, v nichž stáli nejen zdravotníci, policisté nebo hasiči, ale také pokladní v obchodech, popeláři, řidiči městské hromadné dopravy či kurýři.

Rádi bychom oslovili vás, jednotlivce i organizace, kteří jste nějakým způsobem pomohli v dnešní těžké době svým projektem či skutkem druhému člověku nebo skupině. Nebo je mezi našimi čtenáři někdo, kdo ví o někom z našeho žateckého regionu, kdo vykonal skutek plný soucitu a všímavosti vůči okolí? Pomozte nám a napište na email fajkusova@ohremedia.cz a přihlaste svůj nebo cizí dobrý skutek, pomoc nebo čin. O některých jsme již možná v našich novinách psali, ale některé mohly našemu oku uniknout a některé možná zůstaly před světem zcela skryty a ví o nich jen jejich aktéři.

Rozhodli jste se například rozvážet nákupy seniorům? Šili a darovali roušky? Zachránili jste život člověku nebo zvířeti? Pomohli rodině v sociální nouzi? Sehnali jste či finančně přispěli na pomůcky pro tělesně postižené osoby? Zorganizovali akci na podporu někoho ohroženého? Zapojili se jako dobrovolníci v nemocnici či sociálních službách? Přesně vás hledáme. Chceme zviditelnit tyto výjimečné skutky a ukázat ostatním dobré příklady a inspirovat je.

Nezáleží na tom, zda jsou činy malé nebo velké. Dobré skutky se cení nehledě na jejich velikost, vždy jsou vítané a dost často mají kouzelnou moc.


Komentáře

Nabídky práce

MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM

Volné pracovní místo - Vroutek, plat 30-50 tisíc. Firma Abuko s.r.o. přijme zaměstnance na pozice MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM. Vzdělání minimálně SOU, zkušenosti v oboru kovoobrábění nebo nástrojař, manuální zručnost. Náplň práce: Obsluha strojů, kontrola odvedené práce, montáž a sestavování funkčních celků.
Tel.: 724 358 612
E-mail: info@abuko.cz


STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SKLADNÍK, OPERÁTOR CNC

Chmelařství, družstvo Žatec nabírá zaměstnance. Kompletní nabídku prací najdete po kliknutí na odkaz.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní nabídka na pozici Účetní - Žatec. Pavel Dvorský, poradenství v oblasti daní, vedení účetnictví přijme MZDOVOU ÚČETNÍ. Minimální mzdová praxe 3 roky. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený email.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz


STROJNÍK

Pracovní nabídka v Žatci s dobrým platovým ohodnocením, řadou prémií a 13. platem! HANZL ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici STROJNÍK - OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ. Pozice zahrnuje nákladní automobil MAN kontejner, Tatra jeřáb AD20, smykový nakladač na stavbě, běžné opravy a údržby stroje. Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, časovou flexibilitu a schopnost pracovat v kolektivu, praxe strojníka vítána. NÁSTUP DLE DOHODY. Nabízíme smlouvu na neurčito, jednosměnný provoz, dobré platové podmínky, prémie, 13. plat, příspěvky na penzijní připojištění, příplatky za práci o víkendu.
Tel.: 774 234 007
E-mail: montaze.elektro@email.cz


PEČOVATEL/KA A PRACOVNÍK/CE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

Pracovní příležitosti v Žatci! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu PEČOVATELE/PEČOVATELKU na dobu určitou do směnného provozu. Podmínkou je dokončený kurz PSS a trestí bezúhonnost, praxe výhodou. Dále PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO). Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou životopisu zasílejte do 26. 2. na uvedený e-mail nebo doručte na adresu: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

Poslední videa

Hravá katecheze na faře Podbořany :-)

Děti si spolu s učitelkou hudby Hanou Řeřichovou, která zavítala na hodinu, zahrály hru Hádej, kdo jsem!

Přehrát video
Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video