Den dětí se protáhne na celý červen

Jan Vnouček 2011-06-06 00:00:00

Podbořansko – Na mnoha místech již děti svůj svátek oslavily. Tak například v Krásném Dvoře se první červnovou sobotu prošly začarovaným lesem. Start i cíl byl na koupališti. Odpoledne potkaly v blízkém okolí zástup pohádkových bytostí a vrhly se do zábavných her a soutěžních disciplín. Jednotlivá stanoviště zajišťovali hasiči, myslivci, sdružení Naše Krásnodvorsko a osadní výbor Brody. Na závěr si pak u ohýnku opekly buřty.

Ve stejnou sobotu si radost z pohybu a překvapení užila i omladina v Podbořanském Rohozci. Dopoledne na hřišti prověřila své schopnosti v různých soutěžích. Odpoledne se pokácela májka a rozdělal táborák. Dárek v podobě sítí na fotbalové branky, předal obecní úřad malým čutálistům. Podobným způsobem proběhne dětský den také v Nepomyšli. Tady ovšem až v sobotu 18. června. Lákavé atrakce ovládnou místní fotbalové hřiště od dvou hodin. A zábava za doprovodu skupiny Doupováci potrvá až do večera. O programu dne dětí v Blatně, který se koná 11. června, jsme již informovali.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video