Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-03-30 10:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 13 vychází ve středu 31. března.

Ve třináctém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o VELIKONOČNÍ VÝZDOBĚ v útrobách ZŠ Petra Bezruče v Žatci, UKRADENÝCH PARFÉMECH v žatecké drogerii, UHYNULÝCH LABUTÍCH na Nechranické přehradě, VELIKONOČNÍM POCHODU kolem řeky Ohře, DEMONTÁŽI MOBILNÍHO KLUZIŠTĚ z náměstí Svobody, POLICEJNÍ HONIČCE a jejím pozůstatku v podobě auta ve stromech v blízkosti cyklostezky, TECHNICKÉM ZÁSAHU tuchořických dobrovolných hasičů, ČTYŘECH ŽATECKÝCH KAMARÁDECH vyrážejících na pravidelné procházky, PŘESUNUTÍ FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ v Postoloprtech, 85. narozeninách ZDEŇKA SVĚRÁKA, třicetiletém muži zkoušejícím ,,OČESAT“ CIZÍ PLATEBNÍ KARTU, pozitivní stránce DOMÁCÍ VÝUKY DĚTÍ a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne předčasně ukončené SOUTĚŽE V KUŽELKÁCH, fotografii JEZDKYŇ NA KONÍCH jdoucích po cyklostezce ze stáje na Záhoří a soutěži Fotbalové asociace ČR v INDIVIDUÁLNÍM TRÉNINKU, do které se může zapojit každý.

Na kulturní straně pro vás máme INSPIRACI NA VELIKONOČNÍ VÝZDOBU a také článek o ÚSPĚCHU NAŠICH STUDENTŮ na mezinárodním veletrhu. Pozveme vás také na ONLINE VÝSTAVY.

Na společných stranách naleznete rozhovor s cyklistickým mechanikem JANEM FRIEDEM, který působí v elitním týmu BORA – Hansgrohe, v němž závodí i trojnásobný mistr světa Peter Sagan. Máme pro vás v pořadí již třetí díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA v Žatci a další PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH Lounska, tentokrát se dozvíte něco o Kostelu svatého Michaela v Chožově.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.


Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video