Velikonoční výzdobou splnily dětem přání

Iveta Drlíková 2021-04-09 14:00:00

Pestrou velikonoční výzdobou, které vévodí velká a nápaditě zdobená vejce, splnily učitelka Alena Šulcová s asistentkou pedagoga Hankou Barborkovou ze Základní školy Petra Bezruče přání svých žáků na distanční výuce. Výzdobu nainstalovaly na chodbu v posledním patře, kde se nacházejí učebny prvního stupně. Děti si jí zatím mohou prohlédnout jen online na třídních stránkách.

Původně se do tvorby měli zapojit i samotní žáci, ale distanční výuka tomu zabránila, a tak většinu práce odvedly obě šikovné dámy. „Vytvořila jsem pro děti skořápky vajec, že si je budou zdobit samy. Když jsme pak věděly, že nebudou moci chodit do školy, tak jsme jim při distanční výuce řekly, aby nám posílaly návrhy, jak si představují, aby ta vajíčka vypadala, a my jsme pak s paní učitelkou Šulcovou jejich přání zrealizovaly. Kompletní výzdoba nám zabrala téměř celý březen, v pondělí jsme dodělávaly poslední vajíčka. Zvířátka, které tu vidíte, jsou ze starého kartonu. Na ovečky jsem využila starý potah z gauče a květiny vytvořila z papíru,“ popisuje H. Barborková a ještě dodává: „Chtěly jsme to celé uskutečnit, i když děti zatím do školy nemohou, aby z toho měly alespoň na dálku radost. Doufáme, ale že se už brzy vrátí, protože se na výzdobu hodně těší. Už z obrázků byly strašně nadšené, a říkaly nám, že jim je líto, že to nemůžou vidět ve skutečnosti. Také jsme jim řekly, že tentokrát budou za výzdobu známkovat ony nás. I rodiče už se ozvali a strašně nás chválili, že se nám to podařilo uskutečnit a tím dětem splnit přání. Velikonoční výzdoba tu zůstane delší dobu a počká tak na návrat dětí zpátky do školy.“

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video