Velikonoční výzdobou splnily dětem přání

Iveta Drlíková 2021-04-09 14:00:00

Pestrou velikonoční výzdobou, které vévodí velká a nápaditě zdobená vejce, splnily učitelka Alena Šulcová s asistentkou pedagoga Hankou Barborkovou ze Základní školy Petra Bezruče přání svých žáků na distanční výuce. Výzdobu nainstalovaly na chodbu v posledním patře, kde se nacházejí učebny prvního stupně. Děti si jí zatím mohou prohlédnout jen online na třídních stránkách.

Původně se do tvorby měli zapojit i samotní žáci, ale distanční výuka tomu zabránila, a tak většinu práce odvedly obě šikovné dámy. „Vytvořila jsem pro děti skořápky vajec, že si je budou zdobit samy. Když jsme pak věděly, že nebudou moci chodit do školy, tak jsme jim při distanční výuce řekly, aby nám posílaly návrhy, jak si představují, aby ta vajíčka vypadala, a my jsme pak s paní učitelkou Šulcovou jejich přání zrealizovaly. Kompletní výzdoba nám zabrala téměř celý březen, v pondělí jsme dodělávaly poslední vajíčka. Zvířátka, které tu vidíte, jsou ze starého kartonu. Na ovečky jsem využila starý potah z gauče a květiny vytvořila z papíru,“ popisuje H. Barborková a ještě dodává: „Chtěly jsme to celé uskutečnit, i když děti zatím do školy nemohou, aby z toho měly alespoň na dálku radost. Doufáme, ale že se už brzy vrátí, protože se na výzdobu hodně těší. Už z obrázků byly strašně nadšené, a říkaly nám, že jim je líto, že to nemůžou vidět ve skutečnosti. Také jsme jim řekly, že tentokrát budou za výzdobu známkovat ony nás. I rodiče už se ozvali a strašně nás chválili, že se nám to podařilo uskutečnit a tím dětem splnit přání. Velikonoční výzdoba tu zůstane delší dobu a počká tak na návrat dětí zpátky do školy.“

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video