Galerie opět otevřely pro veřejnost

Redakce 2021-05-21 07:48:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ/KADAŇ — V klášterecké Galerii Kryt po několika měsících absence začíná výstava, která by měla plně uspokojit umělecké i intelektuální choutky návštěvníků. Výstavní rok 2021 zahájila jedním z významných výročí. V lednu uplynulo 25 let od smrti bývalé první dámy a zakladatelky Výboru dobré vůle Olgy Havlové a v Krytu je tak pro vás připravena výstava věnovaná právě osobnosti této mimořádné dámy, s názvem OLGA.

Při návštěvě galerie je nutné dodržovat vládní nařízení – rozestupy, nasazené roušky či respirátory a použít desinfekci. Otevřeno je od pondělí do neděle od 8.30 do 17 hodin.

V kadaňské Galerii Josefa Lieslera prodloužili až do konce června výstavu Lukáše Musila – Ještě dřív, než tohle všechno. Nechte na sebe působit parádní kompozici velkých i menších formátů pláten, objektů, soch a také kreseb. Vše na jednom místě utváří unikátní umělecké dílo. Otevírací hodiny galerie jsou od úterý do pátku od 13 do 18 hodin a o víkendu od 10 do 18 hodin. I zde je nutné dodržovat vládní nařízení. 

Foto: Galerie Josefa Lieslera

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video