Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-07-06 11:59:28

Týdeník Žatecké noviny č. 27 vychází ve středu 7. července.

Ve dvacátém sedmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o chystající se REKONSTRUKCI KLÁŠTERA KAPUCÍNŮ, tradiční armádní soutěži MEMORIÁLU DAVIDA BENEŠE, předání slavnostního VYSVĚDČENÍ studentům kvarty, ZÁPLAVÁCH V KLUČKU, zloději CIGARET, pomoci žateckých GYMNAZISTŮ ve Stebně, ÚKLIDU BŘEHŮ OHŘE žáky ze ZŠ 28. října, ZAHRADNÍM RAUTU pro učitel hotelovky, KONCERTU žatecké ZUŠ, DOPRAVNÍ NEHODĚ v ulici Plzeňská, OPILÉ JÍZDĚ a PRVNÍM VYSVĚDČENÍ pro žáčky ze ZŠ Petra Bezruče.

Sportovní strana nabídne dobrou formu KANOISTŮ SLANINOVÝCH, medaile pro nejmladší závodníky na KRAJSKÝCH PŘEBORECH V ATLETICE, obnovené pravidelné CVIČENÍ PRO ŽENY a aktivní závěr sezóny ŽATECKÝCH VOLEJBALISTEK. Pozveme vás také na TURNAJ V NOHEJBALE.

Na kulturní straně se dozvíte o NADANÝCH MATEMATICÍCH, letních akcích v KNIHOVNĚ a programu ŽATECKÉ DOČESNÉ JINAK. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete v pořadí již sedmnáctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA. Dále vám prozradíme, kde všude můžete navštívit KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video