Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-07-06 11:59:28

Týdeník Žatecké noviny č. 27 vychází ve středu 7. července.

Ve dvacátém sedmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o chystající se REKONSTRUKCI KLÁŠTERA KAPUCÍNŮ, tradiční armádní soutěži MEMORIÁLU DAVIDA BENEŠE, předání slavnostního VYSVĚDČENÍ studentům kvarty, ZÁPLAVÁCH V KLUČKU, zloději CIGARET, pomoci žateckých GYMNAZISTŮ ve Stebně, ÚKLIDU BŘEHŮ OHŘE žáky ze ZŠ 28. října, ZAHRADNÍM RAUTU pro učitel hotelovky, KONCERTU žatecké ZUŠ, DOPRAVNÍ NEHODĚ v ulici Plzeňská, OPILÉ JÍZDĚ a PRVNÍM VYSVĚDČENÍ pro žáčky ze ZŠ Petra Bezruče.

Sportovní strana nabídne dobrou formu KANOISTŮ SLANINOVÝCH, medaile pro nejmladší závodníky na KRAJSKÝCH PŘEBORECH V ATLETICE, obnovené pravidelné CVIČENÍ PRO ŽENY a aktivní závěr sezóny ŽATECKÝCH VOLEJBALISTEK. Pozveme vás také na TURNAJ V NOHEJBALE.

Na kulturní straně se dozvíte o NADANÝCH MATEMATICÍCH, letních akcích v KNIHOVNĚ a programu ŽATECKÉ DOČESNÉ JINAK. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete v pořadí již sedmnáctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA. Dále vám prozradíme, kde všude můžete navštívit KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video