Vánoce v létě? Proč ne!

Hedvika Mašková 2021-07-08 14:00:00

Ve čtvrtek 24. června bylo přesně půl roku po Vánocích a půl roku do Vánoc. Možná někomu přijde divné ve třicetistupňových vedrech vytahovat Vánoce, ale žákům 5.A ze Základní školy Petra Bezruče v Žatci se letní forma Vánoc moc líbila. Vánoce se vším všudy si pro ně připravily třídní učitelka Alena Šulcová s asistentkou Hanou Barborkovou.

,,Protože už je konec školního roku, paní asistentka přišla s nápadem, že bychom mohli mít letní Vánoce. Její dcera učí na škole v Praze, odkud poslali žáci vánoční pohlednice nám do Žatce a my zase jim. Během našeho vánočního dne jsme si je společně přečetli,“ popsala třídní učitelka Alena Šulcová, jak nápad uspořádat Vánoce v červnu vznikl, a doplnila: ,,Žáci během dne soutěžili v nejrůznějších disciplínách, například přebírali hrách jako Popelka, hádali hádanky, pletli vánočku z provázků, házeli šiškami do nůše nebo vytvářeli adventní věnce z tužek či knížek.“

Během netradičního vyučovacího dne nechyběl ve třídě ani vánoční stromeček, který byl namísto ozdob ověšen třešněmi a hvězdu na špici nahradilo sluníčko. Dětem paní asistentka donesla napečené vanilkové rohlíčky, všichni si společně zazpívali koledy a připili nealkoholickým dětským šampaňským.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video