Napsali jste nám: Výlet na farmu do Slavětína

2021-07-30 10:30:00

Sociální centrum pro rodinu Žatec pořádalo v sobotu 12. června výlet do nedaleké obce Slavětín nad Ohří.

Na programu byla návštěva Rodinné farmy Suchý Slavětín s komentovanou prohlídkou, které se ujala bývalá pracovnice farmy Jitka Kržová. Po prohlídce farmy následoval přesun na místní zahradu, kde si všichni účastníci opekli buřty a relaxovali. Po odpočinku, přišla na řadu canisterapie s chlupatými mazlíčky Romčou, Amálkou a Timim, pod vedením paní Vildové a paní Ondrákové. Výletu se zúčastnilo 23 osob. Počasí nám přálo a všichni jsme si výlet velmi užili. V závěru bych ráda poděkovala všem účastníkům a věřím, že se dalších výletů, které centrum plánuje, zúčastní stejné množství lidí a společně si je užijeme. Příští výlety jsou do královského města Kadaň, do ZOOparku Chomutov a na Kamenčák. Už teď v červenci máme pro děti naplánovaný „PUŤÁK“ do blízké obce Třeskonice. Na konci prázdnin plánuje Sociální centrum pro rodinu pro širokou veřejnost sportovní odpoledne.

Kristýna Mazochová, pracovnice Sociálního centra pro rodinu-Klíčenka

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video