Tip na víkend: Vyrazte na Březenskou pouť

Soňa Šímová 2021-08-13 11:27:13

BŘEZNO (soš) – Přemýšlíte kam o víkendu s rodinou? Vyrazte si do Března. Koná se tam tradiční pouť s mnoha atrakcemi, stánky a zábavou, která uspokojí návštěvníky všech generací. První akce začíná již dnes večer, celodenní program bude ve Březně v sobotu i neděli. A na co se můžete těšit?

Už dnes večer (pátek 13. srpna) od 17.30 hodin proběhne v místním kostele zahájení s kapelou Silentium 24, na pódiu v parku pak v 19 hodin zahraje Olympic Revival a a ve 20.30 Elán Revival.

Sobotu zahájí místní tradičním kostýmovaným průvodem v 9.30 hodin, v 10 hodin proběhne slavnostní zahájení následované keltským rockem Dick Ó Rrass, v 11.00 hodin dorazí Sokolnická společnost TEIR, v 11.30 hodin Tanečnice Ambrosia, ve 12.30 hodin můžete shlédnout ukázku historického šermu od Equites, ve 13 hodin se představí Street Hard Workers, ve 13.15 hodin Country 5, ve 14 hodin Kejklíř Rudy Hayden, poté se opět na scénu vrátí šermíři tanečnice a kejklíř. V 17.30 hodin zahraje kapela Jamaron, poté si v 19 hodin můžete vychutnat písně z muzikálu Mama Mia, ve 21 hodin zakončí program Ohňová show.

I v neděli začne program slavnostním průvodem a poté bude následovat obdobný program jako v sobotu. V 10.15 se navíc můžete těšit na Divadlo z Bedny, v 15 hodin na Petra Martináka a od 17 hodin vystoupí Olga Lounová.

Samozřejmostí jsou po celou dobu stánky s různým zbožím, pirátská lodi na rybníčku, rytířský tábor, autodráha u ZŠ a možnost proletět se vrtulníkem.

V sobotu a neděli se navíc můžete vydat s paleontology na exkurzi do povrchového dolu.

V sobotu opět můžete využít kyvadlovou dopravu ze Března na motopouť s festivalem, která se koná v obci Poláky.

Na fotogalerii z předloňské pouti se můžete podívat zde.

Foto: Archiv


Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video