Tip na víkend: Vyrazte na Březenskou pouť

Soňa Šímová 2021-08-13 11:27:13

BŘEZNO (soš) – Přemýšlíte kam o víkendu s rodinou? Vyrazte si do Března. Koná se tam tradiční pouť s mnoha atrakcemi, stánky a zábavou, která uspokojí návštěvníky všech generací. První akce začíná již dnes večer, celodenní program bude ve Březně v sobotu i neděli. A na co se můžete těšit?

Už dnes večer (pátek 13. srpna) od 17.30 hodin proběhne v místním kostele zahájení s kapelou Silentium 24, na pódiu v parku pak v 19 hodin zahraje Olympic Revival a a ve 20.30 Elán Revival.

Sobotu zahájí místní tradičním kostýmovaným průvodem v 9.30 hodin, v 10 hodin proběhne slavnostní zahájení následované keltským rockem Dick Ó Rrass, v 11.00 hodin dorazí Sokolnická společnost TEIR, v 11.30 hodin Tanečnice Ambrosia, ve 12.30 hodin můžete shlédnout ukázku historického šermu od Equites, ve 13 hodin se představí Street Hard Workers, ve 13.15 hodin Country 5, ve 14 hodin Kejklíř Rudy Hayden, poté se opět na scénu vrátí šermíři tanečnice a kejklíř. V 17.30 hodin zahraje kapela Jamaron, poté si v 19 hodin můžete vychutnat písně z muzikálu Mama Mia, ve 21 hodin zakončí program Ohňová show.

I v neděli začne program slavnostním průvodem a poté bude následovat obdobný program jako v sobotu. V 10.15 se navíc můžete těšit na Divadlo z Bedny, v 15 hodin na Petra Martináka a od 17 hodin vystoupí Olga Lounová.

Samozřejmostí jsou po celou dobu stánky s různým zbožím, pirátská lodi na rybníčku, rytířský tábor, autodráha u ZŠ a možnost proletět se vrtulníkem.

V sobotu a neděli se navíc můžete vydat s paleontology na exkurzi do povrchového dolu.

V sobotu opět můžete využít kyvadlovou dopravu ze Března na motopouť s festivalem, která se koná v obci Poláky.

Na fotogalerii z předloňské pouti se můžete podívat zde.

Foto: Archiv


Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video