Soutěž o vstupenky na Hipodrom Most

Redakce 2021-08-25 23:42:17

Špičky dostihového sportu si dají dostavení tuto sobotu 28. srpna na mosteckém hipodromu. Koná se tu jubilejní stý ročník soutěže Vršanská uhelná Svatováclavská cena, dále čtyřiadvacátá Velká letní cena Ústeckého kraje a Velká mostecká steeplechase – dobročinná cena poslankyně Hany Aulické Jírovcové.


Start závodů je naplánován v 13.30 hodin. Do soutěží je přihlášeno téměř devadesát koní. Zaregistrovaní jsou také dva dostihoví hnědáci trenéra Josefa Váni staršího, osminásobného vítěze Velké pardubické. Představí se i svěřenec trenéra loňského vítěze Pardubické Hegnuse Radka Holčáka.

Hipodrom Most je jedno z nejmladších tuzemských závodišť, kde se první dostihový den konal v roce 1997. Celé závodiště je přehledné a kromě rovinových dostihů umožňuje zdejší dráha také konání atraktivních překážkových klání. Z velebudické výsypky je velice pěkný výhled na celou lokalitu Mostu a okolí. Mostecká dráha hostí v posledních letech 6 až 7 dostihových dní za rok.

Pro malé i velké návštěvníky bude připraven v sobotu bohatý doprovodný program. Vstupenky k zakoupení na pokladně v den akce, platba pouze v hotovosti.

Pokud byste chtěli jít na dostihy zdarma, není nic lehčího, než nám do pátku 27. srpna správně zodpovědět soutěžní otázku: Kolikátý ročník se letos jede Vršanské uhelné Svatováclavské ceny? Odpovědi volejte na tel. 607 700 508. Pro tři nejrychlejší soutěžící máme šest lístků zdarma.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video