Fotogalerie: Festival jídla láká na trhané maso i zmrzlinu, zítra přibude sport

Soňa Šímová 2021-09-04 18:51:32

CHOMUTOV (soš) – Stovky lidí dnes využily krásného počasí a vydali se na Kamencové jezero. Tentokrát je ovšem nelákalo plavání a opalování, ale první ročník Family food festivalu. Na to, jak myšlenka vznikla a co vše zde mohli návštěvníci ochutnat, nám odpověděl organizátor festivalu Adam Weber: „My jsme připravovali Family food festival už loni, kdy měl být na letním stadionu, bohužel nám do toho zasáhl covid, takže jsme rádi, že se to letos konečně podařilo. Je tu 23 stánků, kde si přijde na své snad každý. Ochutnat můžete například trhané maso, pravé belgické hranolky, burgery, hot dogy, asijskou kuchyň, zmrzliny, ručně vyráběné čokolády a z nápojů samozřejmě víno, kávu, moravský burčák, ale i italské Prosecco. Dokonce tu máme šampaňské.“

Organizátor si rovněž pochvaloval lokalitu, neboť díky ní v případě zájmu stánky nezavřou ve 21 hodin, ale prodejní dobu klidně prodlouží. Zítra bude festival otevřen od 10 do 16-17 hodin a spolu s ním se můžou malí i velcí zájemci podívat na Festival sportu. K vidění bude kromě dvou desítek sportovních klubů také Slackshow, dechberoucí show plná letů a salt. Celý víkend jsou v areálu k dispozici nafukovací atrakce. Rozmanitým programem vás tradičně provází moderátor Lukáš Budai. Vstup je po celý víkend zdarma.

Foto: Soňa ŠÍMOVÁ

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video