Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-09-07 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 36 vychází ve středu 8. září.

Ve třicátém šestém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o UZAVŘENÍ LETNÍHO KOUPALIŠTĚ a návštěvnosti za tuto sezónu, chystané VÝSTAVĚ K VÝROČÍ kapely Aquarius, ZLATÉ SVATBĚ manželů Popelkových, ŽATECKÝCH DVORCÍCH, sportovní akci SILÁK ROKU MĚSTA ŽATCE, změně OČKOVACÍHO MÍSTA, recidivistovi chyceném při KRÁDEŽI PARFÉMŮ, návratu do škol a usednutí do lavic ŽATECKÝCH PRVŇÁČKŮ, kulturně NABITÉ SOBOTĚ v duchu DOČESNÉ JINAK, anketě ALEJ ROKU a akci ŽATEC ŽIJE VÍNEM v klášterní zahradě.

Sportovní strana nabídne třetí kolo OKRESNÍHO PŘEBORU Louny-Tuchořice, výhru na domácím hřišti ŽATECKÝCH HÁZENKÁŘŮ nad Chomutovem, ukončení základní části NOHEJBALOVÉ EXTRALIGY a blížící se přespolní běh VELKÁ ŽATECKÁ. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme, jak vypadají FOTBALOVÉ TABULKY.

Na kulturní straně se naleznete reportážní fotografii z MEMORIÁLU LOJZY LUPULÍNA v areálu Žateckého pivovaru a proběhlou akci ŽATEC PRO MORAVU. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na hudební akci SOPHIE ROCK nebo výstavu ŽIJU V PRVNÍ REPUBLICE.

Na společných stranách naleznete rozhovor se SPARŤANSKÝM FANOUŠKEM Adamem Vidličkou z Domoušic. Nabídneme také další díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci a pozvánku na PUTOVÁNÍ ANEB BITVU KŘIŽÁKŮ S HUSITY. Prozradíme také, jak si vedla lounská rodačka se svým koněm na MISTROVSTVÍ ČR V PARKUROVÉM SKÁKÁNÍ JUNIORŮ, na jaké představení lze zavítat do LOUNSKÉHO DIVADLA a zda NOVÁ TĚŽBA KAOLINU na Podbořansku splňuje všechny podmínky schválení.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video