Kam za sportem: Středa nabídne olympijský běh a fotbal, na který je bohatý i víkend

Redakce 2021-09-08 10:29:00

Středa 8. září
Olympijský běh, Masarykovy sady Louny
Pravidelným účastníkem T-Mobile Olympijského běhu jsou i Louny. POZOR! Letos změna místa! Start: pavilon A na výstavišti. Pořádá Befit Louny ve spolupráci s Městskou knihovnou Louny.
16 hod: vyzvednutí balíčků na Startu; 16.45 hod: start rozcvička děti; 17 hod: start dětského závodu (800m); 17.45 hod: start rozcvička dospělí; 18 hod: start dospělého závodu (5 km); 19 hod: vyhodnocení. Více zde
Olympijský běh, ulice a parkoviště U Hřiště (FK Slavoj Žatec)
Čeká na vás závod pro dospělé v délce 5,3 km a dětský závod v délce 1 km. Trať vede po obou stranách řeky Ohře, převážně na asfaltovém povrchu. Přidejte se k nám a postavte se na start. Svou účastí podpoříte děti z České olympijské nadace. 
Program: 15:00 Výdej startovních čísel, 16:00 Start dětského závodu, Vyhlášení výsledků po doběhu posledního, 18:00 Start hlavního závodu, Vyhlášení výsledků po doběhu posledního. Více zde.

Sobota 11. září
Fotbal, úřední začátek 17 hodin
KP: Lovosice - Domoušice (10.15 h)
1. A TŘÍDA: Spořice - Dobroměřice
1. B TŘÍDA: Lenešice - Údlice (13.30 h)
OKRESNÍ PŘEBOR: Kozly - Libčeves, Tuchořice - Kryry, Buškovice - Žiželice, Postoloprty - Pátek
3. TŘÍDA: Černčice B - Lubenec, Lenešice B - Pan.Týnec, Slavětín - Cítoliby B, Ročov - Hlubany, Staňkovice - Chlumčany B
4. TŘÍDA: Měcholupy - Hříškov (15.30 h)
DIVIZE dorost: Louny - Karlovy Vary (starší 10 hod., mladší 12.15 hodin)

Hokej, zimní stadion Louny
Muži: Louny - Hvězda Praha (15 h)

Lounský festival sportu, výstaviště Louny
Představení sportovních klubů Lounska. Akcí bude provázet zkušený moderátor Radek Jirgl! Těšit se můžete nejen na známé tváře ze světa sportu, ale chybět nebude ani vyžití pro děti, jako je skákací hrad nebo malování na obličej, rodiny si tak budou moci společně užít zábavné sportovní odpoledne. Od 10 hodin, basebalové hřiště.

Domoušická šiška, areál fotbalového hřiště
5. ročník atletického čtyřboje žáků a předškolních dětí. Pro ročníky 2006 a mladší. Pořádá Sokol Domoušice. Od 9 hodin.


Neděle 12. září
Fotbal, úřední začátek 17 hodin
DIVIZE: Louny - Březová (16 h)
1. B TŘÍDA: Chlumčany - Osek (13.30 h), Kopisty - Nové Sedlo (14 h)
OKRESNÍ PŘEBOR: Cítoliby - Vrbno (15 h), Dobroměřice B - Černčice (16 h), Výškov - Louny B
3. TŘÍDA: Peruc - Holedeč (14 h)
4. TŘÍDA: Chožov - Nepomyšl, Líšťany - Lipenec, Koštice - Lišany.
KP žáků: Louny/Žatec - Most/Souš B (starší 10 hodin, mladší 12 hodin)

Karate, sportovní hala Louny
XIII. Memoriál Miroslava Šianského o pohár starosty města Louny; II. kolo Ústeckého regionálního poháru. Zahájení soutěže od 9 hodin. Pořádá Shotokan Karate Club Louny.

Louny v pohybu, basebalové hřiště Louny
Sportovně zábavná akce pro rodiny. Na návštěvníky čeká vystoupení od PEPE A PIPI, soutěže pro děti a dospělé v hodu sekerou- kladivem, střelba z luku, hudební vystoupení Duo Pavel a Káča, relaxzóna, skvělé jídlo a pití a kavárna na ulici, skákací hrady, animační program v pohybu. Den plný sportu, jídla, a zábavy začíná ve 13 hodin.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video