Cítoliby po třech kolech přeboru na sedmém místě

Redakce 2021-09-09 12:25:00

Fotbalisté Cítolib na svém kontě mají dvě výhry a jednu prohru, v tabulce mají šest bodů.

Minulou sobotu nastoupili cítolibští fotbalisté na hřišti TJ Žíželice s úmyslem odvézt si body. První poločas prověřil zejména defenzívu Cítolib. Žíželice hrozily a vytvořily si několik střeleckých příležitostí, které však byly vytěsněny mimo citolibskou branku. Hráči SK Cítoliby ustáli úvodní nápor domácích a postupně přebírali otěže zápasu do své režie. Poločasových 0:0 přibližně odpovídalo obrazu hry.

Ve druhé půli se hra přenesla spíše do středu pole a následně před branku Žíželic. V 56. minutě si na levé straně vyměnil míč Martin Mikovec s Kolaříkem a ten mu jej pasem vrátil. Mikovec zatáhl míč až do pokutového území Žíželic, kde se míče chopil Luboš Podaný a svojí urputností obstál v individuálním souboji se třemi obránci, aby následně vrátil přihrávkou míč zpět na střed šestnáctky, odkud nekompromisně otevřel skóre Jára Kitler (0:1). Cítoliby dostaly chuť střílet a stále častěji ohrožovali branku soupeře (Jan Maier, Vojta Bouda, Lukášs Müller). V 63. minutě se po kombinaci na levé straně hřiště dostal pasem za obranu míč k Müllerovi, který si jej posunul po zemi a s jistotou zakončil (0:2)

Stejně tak v 81. minutě, kdy po vydařené kombinaci na pravé straně mezi Tomášem Sáblem a Hynkem Petržílkou nahrával právě Petržílka na Lukáše Müllera a ten dále postupoval směrem k brance soupeře. Následně vyslal po zemi technickou střelu přímo k levé tyči (0:3).

Do konce utkání zbývalo necelých deset minut a Žíželice se již nedostaly do vážné šance. Skórovat tedy musel obránce Cítolib, když se po nepodařeném odvracení letícího centru hlavou trefil do vlastní branky (1:3).

Utkání se pak již dohrávalo v poklidu, a to i díky výkonu sudího Tomáše Bechyňského, jemuž asistovali pomezní David Vysočanský a Josef Jetenský.

Sestava : 1 Skula Milan / 3 Maier Jan [K] / 10 Kabele Dominik (34.m Kitler Jaroslav) / 28 Petržílka Hynek / 7 Bauer Jakub (25.m Kolařík Jan)/ 15 Sábl Tomáš/ 11 Bláha Svatopluk/ 8 Müller Lukáš / 2 Mikovec Martin/ 5 Bouda Vojtěch (75.m Podaný Luboš st.)/ 6 Podaný Luboš ml. (skc)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video