Cítoliby po třech kolech přeboru na sedmém místě

Redakce 2021-09-09 12:25:00

Fotbalisté Cítolib na svém kontě mají dvě výhry a jednu prohru, v tabulce mají šest bodů.

Minulou sobotu nastoupili cítolibští fotbalisté na hřišti TJ Žíželice s úmyslem odvézt si body. První poločas prověřil zejména defenzívu Cítolib. Žíželice hrozily a vytvořily si několik střeleckých příležitostí, které však byly vytěsněny mimo citolibskou branku. Hráči SK Cítoliby ustáli úvodní nápor domácích a postupně přebírali otěže zápasu do své režie. Poločasových 0:0 přibližně odpovídalo obrazu hry.

Ve druhé půli se hra přenesla spíše do středu pole a následně před branku Žíželic. V 56. minutě si na levé straně vyměnil míč Martin Mikovec s Kolaříkem a ten mu jej pasem vrátil. Mikovec zatáhl míč až do pokutového území Žíželic, kde se míče chopil Luboš Podaný a svojí urputností obstál v individuálním souboji se třemi obránci, aby následně vrátil přihrávkou míč zpět na střed šestnáctky, odkud nekompromisně otevřel skóre Jára Kitler (0:1). Cítoliby dostaly chuť střílet a stále častěji ohrožovali branku soupeře (Jan Maier, Vojta Bouda, Lukášs Müller). V 63. minutě se po kombinaci na levé straně hřiště dostal pasem za obranu míč k Müllerovi, který si jej posunul po zemi a s jistotou zakončil (0:2)

Stejně tak v 81. minutě, kdy po vydařené kombinaci na pravé straně mezi Tomášem Sáblem a Hynkem Petržílkou nahrával právě Petržílka na Lukáše Müllera a ten dále postupoval směrem k brance soupeře. Následně vyslal po zemi technickou střelu přímo k levé tyči (0:3).

Do konce utkání zbývalo necelých deset minut a Žíželice se již nedostaly do vážné šance. Skórovat tedy musel obránce Cítolib, když se po nepodařeném odvracení letícího centru hlavou trefil do vlastní branky (1:3).

Utkání se pak již dohrávalo v poklidu, a to i díky výkonu sudího Tomáše Bechyňského, jemuž asistovali pomezní David Vysočanský a Josef Jetenský.

Sestava : 1 Skula Milan / 3 Maier Jan [K] / 10 Kabele Dominik (34.m Kitler Jaroslav) / 28 Petržílka Hynek / 7 Bauer Jakub (25.m Kolařík Jan)/ 15 Sábl Tomáš/ 11 Bláha Svatopluk/ 8 Müller Lukáš / 2 Mikovec Martin/ 5 Bouda Vojtěch (75.m Podaný Luboš st.)/ 6 Podaný Luboš ml. (skc)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video