Cítoliby po třech kolech přeboru na sedmém místě

Redakce 2021-09-09 12:25:00

Fotbalisté Cítolib na svém kontě mají dvě výhry a jednu prohru, v tabulce mají šest bodů.

Minulou sobotu nastoupili cítolibští fotbalisté na hřišti TJ Žíželice s úmyslem odvézt si body. První poločas prověřil zejména defenzívu Cítolib. Žíželice hrozily a vytvořily si několik střeleckých příležitostí, které však byly vytěsněny mimo citolibskou branku. Hráči SK Cítoliby ustáli úvodní nápor domácích a postupně přebírali otěže zápasu do své režie. Poločasových 0:0 přibližně odpovídalo obrazu hry.

Ve druhé půli se hra přenesla spíše do středu pole a následně před branku Žíželic. V 56. minutě si na levé straně vyměnil míč Martin Mikovec s Kolaříkem a ten mu jej pasem vrátil. Mikovec zatáhl míč až do pokutového území Žíželic, kde se míče chopil Luboš Podaný a svojí urputností obstál v individuálním souboji se třemi obránci, aby následně vrátil přihrávkou míč zpět na střed šestnáctky, odkud nekompromisně otevřel skóre Jára Kitler (0:1). Cítoliby dostaly chuť střílet a stále častěji ohrožovali branku soupeře (Jan Maier, Vojta Bouda, Lukášs Müller). V 63. minutě se po kombinaci na levé straně hřiště dostal pasem za obranu míč k Müllerovi, který si jej posunul po zemi a s jistotou zakončil (0:2)

Stejně tak v 81. minutě, kdy po vydařené kombinaci na pravé straně mezi Tomášem Sáblem a Hynkem Petržílkou nahrával právě Petržílka na Lukáše Müllera a ten dále postupoval směrem k brance soupeře. Následně vyslal po zemi technickou střelu přímo k levé tyči (0:3).

Do konce utkání zbývalo necelých deset minut a Žíželice se již nedostaly do vážné šance. Skórovat tedy musel obránce Cítolib, když se po nepodařeném odvracení letícího centru hlavou trefil do vlastní branky (1:3).

Utkání se pak již dohrávalo v poklidu, a to i díky výkonu sudího Tomáše Bechyňského, jemuž asistovali pomezní David Vysočanský a Josef Jetenský.

Sestava : 1 Skula Milan / 3 Maier Jan [K] / 10 Kabele Dominik (34.m Kitler Jaroslav) / 28 Petržílka Hynek / 7 Bauer Jakub (25.m Kolařík Jan)/ 15 Sábl Tomáš/ 11 Bláha Svatopluk/ 8 Müller Lukáš / 2 Mikovec Martin/ 5 Bouda Vojtěch (75.m Podaný Luboš st.)/ 6 Podaný Luboš ml. (skc)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video