V Žatci se opět utkají siláci. Soutěžit budou muži i ženy

Hedvika Mašková 2021-09-16 13:00:00

Krev, pot a slzy slibují organizátoři druhého ročníku soutěže Silák roku města Žatce. Zájemci se mohou přijít podívat v sobotu 18. září od 9 hodin na sportoviště u žateckého letního koupaliště a pořádně zafandit závodníkům, kteří budou povzbuzení zajisté potřebovat.

Letos, stejně jako loni, se přihlášení zá-vodníci utkají ve čtyřech disciplínách. Rozdílné pořadí a váhy budou pro muže a ženy. Stejnou disciplínou pro všechny bude bench-press na maximální počet opakování po dobu jedné minuty. Muži do devadesáti kilo budou zvedat 60 kg, mužům nad devadesát kilo organizátoři na-loží 80 kg a ženám 30 kg. Další disciplínou bude zvedání plného sudu piva do jedné minuty. Muži se poperou s malým sudem piva. Žen se tato disciplína netýká.

Pro všechny, a opět na maximální počet opakování v jedné minutě, bude disciplína farmářský mrtvý tah, kdy budou muži do 90 kg zvedat ze země 100 kg, muži nad 90 kg 150 kg a ženy 40 kg. Poslední disciplínou je tradiční a divácky atraktivní obracení obří pneumatiky. Muži z obou kategorií se budou snažit co nejvíckrát otočit pneumatiku o váze 250 kg a ženy o 100 kg.

,,Pro první místa je připraveno čtrnáct dní jídla zdarma od sponzora soutěže FitandHealth. Vybrat si budou moci jakýkoli balíček. Dále je mezi cenami také poukaz do pánského holičství (barber shopu), sportovní masáže, balíčky zdravé výživy, suplementy od ATP Nutrition, poháry a další reklamní předměty věnované našimi štědrými sponzory," uvádí, na jaké ceny se mohou vítězové těšit, pořadatel soutěže Silák roku města Žatce Josef Podroužek.

Druhý ročník soutěže Silák roku města Žatce navštíví také řada vzácných hostů, jako například dvojnásobný mistr světa a mistr Evropy v kulturistice a také profesionální rozhodčí Vjačeslav Vinogradov, dlouholetý účastník a medailista z mistrovských soutěží v kategorii physique Jan Hrázský či profesionální kulturista Martin Mester. Stejně jako loni na sportoviště u žateckého letního koupaliště přijede jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších strongmanů u nás Jiří Tkadlčík, který předvede své parádní exhibiční vystoupení.

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video