V Žatci se opět utkají siláci. Soutěžit budou muži i ženy

Hedvika Mašková 2021-09-16 13:00:00

Krev, pot a slzy slibují organizátoři druhého ročníku soutěže Silák roku města Žatce. Zájemci se mohou přijít podívat v sobotu 18. září od 9 hodin na sportoviště u žateckého letního koupaliště a pořádně zafandit závodníkům, kteří budou povzbuzení zajisté potřebovat.

Letos, stejně jako loni, se přihlášení zá-vodníci utkají ve čtyřech disciplínách. Rozdílné pořadí a váhy budou pro muže a ženy. Stejnou disciplínou pro všechny bude bench-press na maximální počet opakování po dobu jedné minuty. Muži do devadesáti kilo budou zvedat 60 kg, mužům nad devadesát kilo organizátoři na-loží 80 kg a ženám 30 kg. Další disciplínou bude zvedání plného sudu piva do jedné minuty. Muži se poperou s malým sudem piva. Žen se tato disciplína netýká.

Pro všechny, a opět na maximální počet opakování v jedné minutě, bude disciplína farmářský mrtvý tah, kdy budou muži do 90 kg zvedat ze země 100 kg, muži nad 90 kg 150 kg a ženy 40 kg. Poslední disciplínou je tradiční a divácky atraktivní obracení obří pneumatiky. Muži z obou kategorií se budou snažit co nejvíckrát otočit pneumatiku o váze 250 kg a ženy o 100 kg.

,,Pro první místa je připraveno čtrnáct dní jídla zdarma od sponzora soutěže FitandHealth. Vybrat si budou moci jakýkoli balíček. Dále je mezi cenami také poukaz do pánského holičství (barber shopu), sportovní masáže, balíčky zdravé výživy, suplementy od ATP Nutrition, poháry a další reklamní předměty věnované našimi štědrými sponzory," uvádí, na jaké ceny se mohou vítězové těšit, pořadatel soutěže Silák roku města Žatce Josef Podroužek.

Druhý ročník soutěže Silák roku města Žatce navštíví také řada vzácných hostů, jako například dvojnásobný mistr světa a mistr Evropy v kulturistice a také profesionální rozhodčí Vjačeslav Vinogradov, dlouholetý účastník a medailista z mistrovských soutěží v kategorii physique Jan Hrázský či profesionální kulturista Martin Mester. Stejně jako loni na sportoviště u žateckého letního koupaliště přijede jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších strongmanů u nás Jiří Tkadlčík, který předvede své parádní exhibiční vystoupení.

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video