Sportovní kluby se představily na Lounském festivalu sportu

2021-09-30 21:00:54

Lounský festival sportu, to byla akce, která měla za cíl přilákat ke sportu nové děti a mládež. Pro lounské kluby napříč všemi sporty to byla příležitost představit se a případně poradit dětem a rodičům, jaký vhodný sport vybrat.

Na baseballovém hřišti v Masarykových sadech se minulou sobotu klubů představilo dvaadvacet. ,,Osobně si myslím, že podobná akce v Lounech dosud chyběla a díky všem zúčastněným klubům, by se pravdě-podobně Lounský festival sportu nikdy neuskutečnil. Akce měla za cíl seznámit obyvatele města i okolí se sportovními kluby i pomoci v náboru dětí do členských základen. Další hlavní myšlenkou bylo přivést maximum dětí ke sportu, což bylo také důležitým záměrem celé akce,“ uvedl lounský místostarosta Milan Rychtařík, pod jehož záštitou se festival konal. Podle jeho slov mohla být návštěvnost mohla vyšší, ale pořadatelé byli limitováni jak sobotním dopoledním počasím, které nebylo ideální, tak i jinými akcemi, jež pravděpodobně zčásti stáhly potenciální návštěvníky. ,,Hlavní smysl akce jsme splnili a určitě budeme festival sportu opakovat. Reakce návštěvníků byly pozitivní, stejně jako zpětná vazba od zúčastněných klubů,“ dodal M. Rychtařík.

,,Prezentace sportovních klubů, ukázky a možnost si sport zkusit na jednom místě je to, co má smysl. Počasí sice střídavě oblačno, ale děti a rodiče to neodradilo. Takže ,,sportu zdar“ a ať se mu v Lounech daří,“ řekla Jindra Zalabáková, radní Ústeckého kraje pro oblast školství, mládeže a sportu, která se festivalu zúčastnila společně s hejtmanem kraje Janem Schillerem.


Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Den otevřených dveří gymnázia v Podbořanech - chemici!

V rámci seznámení se školou studenti mj. předvedli zajímavé chemické pokusy. V pátek 13. ledna 2023 :-)

Přehrát video
Křest knihy Podbořany 660 let od první písemné zmínky

Kniha sepsaná Vojtěchem Peksou a kolektivem autorů popisuje historii města od pravěku po 20. století. V polovině prosince 2022 ji pokřtili a připili na úspěch u čtenářů a dlouhý život.

Přehrát video