Sportovní kluby se představily na Lounském festivalu sportu

2021-09-30 21:00:54

Lounský festival sportu, to byla akce, která měla za cíl přilákat ke sportu nové děti a mládež. Pro lounské kluby napříč všemi sporty to byla příležitost představit se a případně poradit dětem a rodičům, jaký vhodný sport vybrat.

Na baseballovém hřišti v Masarykových sadech se minulou sobotu klubů představilo dvaadvacet. ,,Osobně si myslím, že podobná akce v Lounech dosud chyběla a díky všem zúčastněným klubům, by se pravdě-podobně Lounský festival sportu nikdy neuskutečnil. Akce měla za cíl seznámit obyvatele města i okolí se sportovními kluby i pomoci v náboru dětí do členských základen. Další hlavní myšlenkou bylo přivést maximum dětí ke sportu, což bylo také důležitým záměrem celé akce,“ uvedl lounský místostarosta Milan Rychtařík, pod jehož záštitou se festival konal. Podle jeho slov mohla být návštěvnost mohla vyšší, ale pořadatelé byli limitováni jak sobotním dopoledním počasím, které nebylo ideální, tak i jinými akcemi, jež pravděpodobně zčásti stáhly potenciální návštěvníky. ,,Hlavní smysl akce jsme splnili a určitě budeme festival sportu opakovat. Reakce návštěvníků byly pozitivní, stejně jako zpětná vazba od zúčastněných klubů,“ dodal M. Rychtařík.

,,Prezentace sportovních klubů, ukázky a možnost si sport zkusit na jednom místě je to, co má smysl. Počasí sice střídavě oblačno, ale děti a rodiče to neodradilo. Takže ,,sportu zdar“ a ať se mu v Lounech daří,“ řekla Jindra Zalabáková, radní Ústeckého kraje pro oblast školství, mládeže a sportu, která se festivalu zúčastnila společně s hejtmanem kraje Janem Schillerem.


Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video