Sportovní kluby se představily na Lounském festivalu sportu

2021-09-30 21:00:54

Lounský festival sportu, to byla akce, která měla za cíl přilákat ke sportu nové děti a mládež. Pro lounské kluby napříč všemi sporty to byla příležitost představit se a případně poradit dětem a rodičům, jaký vhodný sport vybrat.

Na baseballovém hřišti v Masarykových sadech se minulou sobotu klubů představilo dvaadvacet. ,,Osobně si myslím, že podobná akce v Lounech dosud chyběla a díky všem zúčastněným klubům, by se pravdě-podobně Lounský festival sportu nikdy neuskutečnil. Akce měla za cíl seznámit obyvatele města i okolí se sportovními kluby i pomoci v náboru dětí do členských základen. Další hlavní myšlenkou bylo přivést maximum dětí ke sportu, což bylo také důležitým záměrem celé akce,“ uvedl lounský místostarosta Milan Rychtařík, pod jehož záštitou se festival konal. Podle jeho slov mohla být návštěvnost mohla vyšší, ale pořadatelé byli limitováni jak sobotním dopoledním počasím, které nebylo ideální, tak i jinými akcemi, jež pravděpodobně zčásti stáhly potenciální návštěvníky. ,,Hlavní smysl akce jsme splnili a určitě budeme festival sportu opakovat. Reakce návštěvníků byly pozitivní, stejně jako zpětná vazba od zúčastněných klubů,“ dodal M. Rychtařík.

,,Prezentace sportovních klubů, ukázky a možnost si sport zkusit na jednom místě je to, co má smysl. Počasí sice střídavě oblačno, ale děti a rodiče to neodradilo. Takže ,,sportu zdar“ a ať se mu v Lounech daří,“ řekla Jindra Zalabáková, radní Ústeckého kraje pro oblast školství, mládeže a sportu, která se festivalu zúčastnila společně s hejtmanem kraje Janem Schillerem.


Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video