Sportovní kluby se představily na Lounském festivalu sportu

2021-09-30 21:00:54

Lounský festival sportu, to byla akce, která měla za cíl přilákat ke sportu nové děti a mládež. Pro lounské kluby napříč všemi sporty to byla příležitost představit se a případně poradit dětem a rodičům, jaký vhodný sport vybrat.

Na baseballovém hřišti v Masarykových sadech se minulou sobotu klubů představilo dvaadvacet. ,,Osobně si myslím, že podobná akce v Lounech dosud chyběla a díky všem zúčastněným klubům, by se pravdě-podobně Lounský festival sportu nikdy neuskutečnil. Akce měla za cíl seznámit obyvatele města i okolí se sportovními kluby i pomoci v náboru dětí do členských základen. Další hlavní myšlenkou bylo přivést maximum dětí ke sportu, což bylo také důležitým záměrem celé akce,“ uvedl lounský místostarosta Milan Rychtařík, pod jehož záštitou se festival konal. Podle jeho slov mohla být návštěvnost mohla vyšší, ale pořadatelé byli limitováni jak sobotním dopoledním počasím, které nebylo ideální, tak i jinými akcemi, jež pravděpodobně zčásti stáhly potenciální návštěvníky. ,,Hlavní smysl akce jsme splnili a určitě budeme festival sportu opakovat. Reakce návštěvníků byly pozitivní, stejně jako zpětná vazba od zúčastněných klubů,“ dodal M. Rychtařík.

,,Prezentace sportovních klubů, ukázky a možnost si sport zkusit na jednom místě je to, co má smysl. Počasí sice střídavě oblačno, ale děti a rodiče to neodradilo. Takže ,,sportu zdar“ a ať se mu v Lounech daří,“ řekla Jindra Zalabáková, radní Ústeckého kraje pro oblast školství, mládeže a sportu, která se festivalu zúčastnila společně s hejtmanem kraje Janem Schillerem.


Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video