Kam v okrese Louny za sportem

Redakce 2021-10-15 14:01:55

Podzimní fotbalová sezona se blíží ke konci, trávníky uvítají utkání ve všech okresních i krajských soutěžích. V Lounech se o víkendu hraje házená, florbal i hokej.

SOBOTA 16. ŘÍJNA

FOTBAL (úřední začátek 16:00)

KRAJSKÝ PŘEBOR: Vilémov – Žatec

1. A TŘÍDA: 10:30 Dobroměřice - Ervěnice-Jirkov

1. B TŘÍDA: 12:00 Blažim – Březno, 12:30 Krásný Dvůr – Vroutek, 12:30 Podbořany – Lenešice

OKRESNÍ PŘEBOR: 14:00 Kryry - Dobroměřice B, Kozly – Postoloprty, Tuchořice – Buškovice, Vrbno – Pátek, Libčeves – Žiželice, Louny B – Černčice

3. TŘÍDA: Slavětín – Peruc, Lubenec – Holedeč, Chlumčany B – Hlubany, Staňkovice - Lenešice B

4. TŘÍDA: 15:30 Měcholupy – Chožov

Házená,  sportovní hala Louny

Žáci: turnaj starších žáků, od 9 hodin

Florbal,  sportovní hala Louny
Divize muži: Louny - Sokol Rudná (17 h)

Hokej, zimní stadion Louny

Liga ml. žáků: Louny - Bílina (9 h)

Liga st. žáků: Louny - Bílina (11 h)

5. třída: Louny - Litoměřice (16.40 h)


NEDĚLE 17. ŘÍJNA

FOTBAL (úřední začátek 16:00)

KRAJSKÝ PŘEBOR: 15:00 Domoušice – Modrá

1. B TŘÍDA: 10:30 Meziboří - Nové Sedlo, 12:30 Chlumčany – Ohníč

OKRESNÍ PŘEBOR: 16:00 Výškov – Cítoliby

3. TŘÍDA: 10:30 Cítoliby B - Panenský Týnec, Černčice B – Ročov

4. TŘÍDA: 10:30 Buškovice B – Hříškov, Lišany – Nepomyšl, Koštice – Líšťany

Běh, Solopysky u stezky na Pravdu

Běh „Okolo Pravdy“. První kolo Lounského běžeckého poháru. Pořádá AK při ZŠ Prokopa Holého Louny od 11 hodin, prezentace od 10.30 hodin. Startují: ročník 2016 a starší, muži, ženy. Trať: 100m - 5,5 km. Přihlášky: mailem janhrich@seznam.cz, tel. 728843517 nebo 30minut před startem kategorie. Startovné: zdarma. Ceny: pro všechny. Kategorie: ročníky 2016 a mladší, 2015 a starší, rozděleni do kategorií + sprinterská kategorie. Parkování: parkovat v kopci před prezentací po pravé straně ve směru od obce Solopysky. Více na facebookém profilu AK Louny. 

Florbal, sportovní hala Louny

Liga starších žáků: SCC SEMILY - Louny-MAGENTA (10 h),  FbC Jazzmani Žatec - Louny-MAGENTA (12.30 h), Florbal Jirkov - Louny-MAGENTA (14.15 h) 

Hokej, zimní stadion Louny

Liga ml. žáků: Louny - Chomutov (9 h)

Liga st. žáků: Louny - Chomutov (11 h)

Reg. liga mužů: Louny - Klášterec (17 h) Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video