Kam v okrese Louny za sportem

Redakce 2021-11-18 09:14:00

Fotbalová sezona skončila, halové sporty se hrají dál. V lounské sportovní hale měl v sobotu proběhnout halový triatlon, akce je ale přeložena na jaro 2022. Sobotní sportovní nabídkou tak zůstávají utkání mládežnických týmů hokejistů i basketbalistů. Nedělní program sportovní haly v Lounech nabídne utkání florbalových přípravek a házené dorostu, v hale ZŠ O. Jaroše hrají žákyně BA Louny. Bruslaři mohou využít návštěvy zimního stadionu na veřejném bruslení v sobotu i neděli.

Sobota 20. listopadu

Hokej, zimní stadion Louny

Žáci: Louny - Kadaň (10.15 h)

Veslování, sportovní hala Louny

Veřejný halový triatlon. Od 9 hodin.

Disciplíny: Cyklistika - rotoped Kalpe Magnetic 2000 m - 1000 m); Člunkový běh 840 m (400 m); Veslování - trenažer Concept II 1000 m (500 m)

Basketbal, hala ZŠ Přemyslovců

Minižáci: Louny - Litoměřice (9 h, 11 h)

Basketbal, hala ZŠ O. Jaroše

Žákyně: Louny - Beroun (10 h)

Neděle 21. listopadu

Hokej, zimní stadion Louny

3. + 4. třída: Turnaj týmů Louny, Ústí nad Labem, Roudnice nad Labem.

Florbal, sportovní hala Louny

Liga přípravek: Teplice - Louny (9 h), Děčín - Louny (12 h)

Házená, sportovní hala Louny

Dorost: Louny - Most (15 h)

Basketbal, hala ZŠ O. Jaroše

Žákyně: Louny - Toužim (11 h)

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ , Zimní stadion Louny

Sobota 20. listopadu: 13 - 14.30 hodin

Neděle 21. listopadu: 13 - 14.30 hodin

Úterý 23. listopadu: 17.15 - 18.15 hodin

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video