Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-23 14:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 47 vychází ve středu 24. listopadu.

Ve čtyřicátém sedmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o posledním VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v tomto roce, VÍKENDOVÉM VZDĚLÁVACÍM POBYTU sociálního centra, CENĚ PRO ŽATECKÝ PIVOVAR od Sdružení přátel piva, blížící se ADVENTNÍ NEDĚLI na Žatecku, KRÁDEŽI VOZIDLA zaparkovaného před domem, STAVBĚ PŘEMOSTĚNÍ ŽIŽELIC, vztyčení VÁNOČNÍCH STROMŮ na náměstí Svobody a náměstí Poperinge, JANU HOLŠTAJNOVI a výborné nabídce hrát v rockové kapele, řízení vozidla i PŘES ZÁKAZ a účasti pedagogů žateckého gymnázia na programu ERASMUS+.

Sportovní strana nabídne shrnutí PODZIMNÍ FOTBALOVÉ ČÁSTI 3. TŘÍDY, ukončení sezóny KAJAKÁŘŮ A KANOISTŮ z TJ Lokomotiva Žatec, TRADIČNÍ HALOVÝ TURNAJ národní házené a další utkání KRAJSKÉHO PŘEBORU V KUŽELKÁCH. Ukážeme rovněž FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na ANDĚLSKOU POŠTOVNU v regionálním muzeu.

Na společných stranách nabídneme hned dva ROZHOVORY se starostou dobrovolných hasičů v Krásném Dvoře MILOŠEM VAŇOURKEM a ředitelkou Regionálního muzea K. A. Polánka v Žatci RADMILOU HOLODŇÁKOVOU. Dále publikujeme reportážní fotografie z KONCERT ZPĚVAČKY RADŮZY v žateckém městském divadle a HRAVÉHO ODPOLEDNE na ZŠ Petra Bezruče v Žatci

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video