Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-23 14:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 47 vychází ve středu 24. listopadu.

Ve čtyřicátém sedmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o posledním VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v tomto roce, VÍKENDOVÉM VZDĚLÁVACÍM POBYTU sociálního centra, CENĚ PRO ŽATECKÝ PIVOVAR od Sdružení přátel piva, blížící se ADVENTNÍ NEDĚLI na Žatecku, KRÁDEŽI VOZIDLA zaparkovaného před domem, STAVBĚ PŘEMOSTĚNÍ ŽIŽELIC, vztyčení VÁNOČNÍCH STROMŮ na náměstí Svobody a náměstí Poperinge, JANU HOLŠTAJNOVI a výborné nabídce hrát v rockové kapele, řízení vozidla i PŘES ZÁKAZ a účasti pedagogů žateckého gymnázia na programu ERASMUS+.

Sportovní strana nabídne shrnutí PODZIMNÍ FOTBALOVÉ ČÁSTI 3. TŘÍDY, ukončení sezóny KAJAKÁŘŮ A KANOISTŮ z TJ Lokomotiva Žatec, TRADIČNÍ HALOVÝ TURNAJ národní házené a další utkání KRAJSKÉHO PŘEBORU V KUŽELKÁCH. Ukážeme rovněž FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na ANDĚLSKOU POŠTOVNU v regionálním muzeu.

Na společných stranách nabídneme hned dva ROZHOVORY se starostou dobrovolných hasičů v Krásném Dvoře MILOŠEM VAŇOURKEM a ředitelkou Regionálního muzea K. A. Polánka v Žatci RADMILOU HOLODŇÁKOVOU. Dále publikujeme reportážní fotografie z KONCERT ZPĚVAČKY RADŮZY v žateckém městském divadle a HRAVÉHO ODPOLEDNE na ZŠ Petra Bezruče v Žatci

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video