Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-30 10:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 48 vychází ve středu 1. prosince.

Ve čtyřicátém osmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o ROZSVĚCOVÁNÍ VÁNOČNÍHO STROMU na náměstí Svobody, FINANČNÍM PŘÍSPĚVKU pro Mederův dům a Přírodovědné centrum, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Vlčkových, PODVODNÍCÍCH mámících z lidí kódy přes sociální sítě, BALÍKU SLÁMY na dálnici D7, ZPRAVODAJSTVÍ MĚSTSKÉ POLICIE, výstavě VZDĚLÁVÁNÍ 2022 na žatecké zemědělské škole, PENĚZÍCH PRO OBYVATELE KLŮČKU postižených bleskovou povodní, POTRAVINOVÉ SBÍRCE v Žatci, ZVÝŠENÉM VÝSKYTU KOČEK ve městě a nově UPRAVENÉ VYHLÁŠCE a KONCERTU v Galerii Sladovna.

Sportovní strana nabídne shrnutí PODZIMNÍ FOTBALOVÉ ČÁSTI OKRESNÍHO PŘEBORU, prohru KUŽELKÁŘŮ z obou Lokomotiv, PŘEBORY MLADŠÍCH ŽÁKŮ kraje v plavání, BOWLINGOVÝ TURNAJ jednotlivců.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na VARHANNÍ KONCERT. Upozorníme na ZRUŠENOU AKCI regionálního muzea ANDĚLSKÁ POŠTOVNA a ukážeme fotografii ze ZDOBENÍ NÁDOB S CHVOJÍM.

Na společných stranách nabídneme ROZHOVOR s FOTOGRAFEM POČASÍ Jaroslavem Fousem z Podbořan. Dále publikujeme reportážní fotografii z CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE Český kapr v Českých Budějovicích, kde se na bronzové příčce umístil student žatecké hotelovky MICHAL HROMÁDKA, a také další díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Charitativní koncert Škola škole. Jarní píseň

Slova Václav Čtvrtek, hudba Petr Eben - Jarní... Vyšlo slunce nad mraky, čarovalo zázraky! Kulturní dům v Podbořanech, pátek 27. 5. 2022

Přehrát video
Škola škole: ředitel GSOŠ Podbořany a manažerka Nadace Via

V úvodu charitativního koncertu Jiří Marhold spolu s Vendulou Humlovou poděkoval organizátorům a přispěvatelům za neutuchající zájem pomáhat. V tomto případě dětem a uprchlíkům v Koločavě. 27. 5. 22

Přehrát video