Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-30 10:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 48 vychází ve středu 1. prosince.

Ve čtyřicátém osmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o ROZSVĚCOVÁNÍ VÁNOČNÍHO STROMU na náměstí Svobody, FINANČNÍM PŘÍSPĚVKU pro Mederův dům a Přírodovědné centrum, DIAMANTOVÉ SVATBĚ manželů Vlčkových, PODVODNÍCÍCH mámících z lidí kódy přes sociální sítě, BALÍKU SLÁMY na dálnici D7, ZPRAVODAJSTVÍ MĚSTSKÉ POLICIE, výstavě VZDĚLÁVÁNÍ 2022 na žatecké zemědělské škole, PENĚZÍCH PRO OBYVATELE KLŮČKU postižených bleskovou povodní, POTRAVINOVÉ SBÍRCE v Žatci, ZVÝŠENÉM VÝSKYTU KOČEK ve městě a nově UPRAVENÉ VYHLÁŠCE a KONCERTU v Galerii Sladovna.

Sportovní strana nabídne shrnutí PODZIMNÍ FOTBALOVÉ ČÁSTI OKRESNÍHO PŘEBORU, prohru KUŽELKÁŘŮ z obou Lokomotiv, PŘEBORY MLADŠÍCH ŽÁKŮ kraje v plavání, BOWLINGOVÝ TURNAJ jednotlivců.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na VARHANNÍ KONCERT. Upozorníme na ZRUŠENOU AKCI regionálního muzea ANDĚLSKÁ POŠTOVNA a ukážeme fotografii ze ZDOBENÍ NÁDOB S CHVOJÍM.

Na společných stranách nabídneme ROZHOVOR s FOTOGRAFEM POČASÍ Jaroslavem Fousem z Podbořan. Dále publikujeme reportážní fotografii z CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE Český kapr v Českých Budějovicích, kde se na bronzové příčce umístil student žatecké hotelovky MICHAL HROMÁDKA, a také další díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video