Vánoce jsou svátky dobrých skutků! Žatecká firma darovala žákyni elektrický vozík

Hedvika Mašková 2021-12-23 10:00:00

Dobré skutky by se měly dělat po celý rok. O Vánocích to ale platí dvojnásob. Předminulé pondělí se proto žatecká společnost HANZL ELEKTROMONTÁŽE rozhodla předat elektrický invalidní vozík žákyni čtvrté třídy Základní školy Komenského alej v Žatci Adélce Kozlíkové, která ze svého vozíku od pojišťovny již vyrostla a na nový má nárok až za dva roky.

Adélka je od narození postižena mozkovou obrnou. V důsledku postižení je proto na invalidním vozíku. 

,,Na sociální síti jsem uviděl inzerát na prodej elektrického vozíku od jedné nejmenované osoby z pečovatelského domu a ihned ji kontaktoval a dohodl se na koupi. Následně jsem se domluvil s jednatelem místní společnosti HANZL ELEKTROMONTÁŽE Petrem Hanzlem, že vozík zakoupí a Adélce daruje,” sdělil ředitel Základní školy Komenského alej Zdeněk Srp.

,,Chtěla bych Petru Hanzlovi za zakoupení vozíku a darování dceři Adélce moc poděkovat. Vozík jí pomůže v samostatném pohybu a nebude odkázána na stálou pomoc od asistentky nebo svých blízkých,” dodala na závěr upřímná slova díků maminka Adélky Zdeňka Kozlíková.

Popiska foto:  Elektrický vozík pro Adélku. Minulé pondělí předal za společnost HANZL ELEKTROMONTÁŽE její jednatel Petr Hanzl (uprostřed v černém tričku) elektrický invalidní vozík žákyni 4.C ZŠ Komenského alej v Žatci Adélce. Na fotografii se při této chvíli nechali zvěčnit také ředitel školy Zdeněk Srp (vlevo) a maminka Adélky Zdeňka (vpravo).

,,Základní školu Komenského alej jsem navštěvoval i já sám a nikdy jsem na ni nezanevřel, proto jsem při prosbě zakoupení vozíku pro Adélku neváhal a rozhodl se, že ji naše společnost podpoří, protože jde skutečně o smysluplný dar,” uvedl Petr Hanzl.     

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video