Běh žatecké Jedenáctky opět pro Šuliny

Veronika Salášková 2011-06-10 00:00:00

Žatec – Třetí ročník „Běhu žatecké Jedenáctky“ se konal v sobotu 28. května. Dvojčlenná družstva dostala na startu seznam žateckých hospod, kde se točí žatecká 11°. Cílem dvojice je v co nejkratším čase oběhnout podle seznamu hospody a v každé si dát jedno pivo. Pořadí hospod nebylo pevně stanoveno, tým si ho volil sám.

Soutěžící byli rozděleni do tří kategorií – dvojice mužů,  dvojice žen a  smíšené dvojice. Muži museli vypít v hospodě jedno velké pivo a ženy jedno malé. Během běhu museli navštívit osm hospod a tři kontrolní body, kde organizátoři otestovali jejich nadání. Nejlepší týmy dostaly pohár a další věcné a tekuté ceny. Start i cíl byl u hospody Chaloupka, trasa odhadem měřila něco mezi 11 a 13 kilometry. V cíli na pivní sportovce čekaly kapely Kurva od vedle, coCk, Zputnik a Cirguz, které se postaraly o zábavu.
V kategorii mužských dvojic zvítězilo duo Šulini ve složení Marek Smištík a Aleš Linka, kteří měli zároveň nejrychlejší čas ze všech účastníků soutěže 1h:35m:52s, kteří obhájili první místo z loňského roku. Na druhém místě byli Taliáni Adam Svoboda a Jan Tulach a bronzovou příčku obsadili Šourci Vít Konečný a Václav Vyskočil, kteří byli třetí i vloni. V ženské kategorii zvítězily a loňské prvenství uhájily Sestry v akci Iva Motlová a Michaela Mandová s časem 2h:19m:46s. Druhé se umístily NEJSME DOMA Aneta Lávičková a Jana Junková, třetí skončily Bona Via Elena Julie Talpová Simona Konrádová.  Smíšená družstva vyhrál tým s názvem Pivní mšice ve složení Martin Šolc a Lenka Vlčková. Druzí byli Los Lupulos Nella Stroukalová a Jan Šolc (vloni na místě třetím). Pomyslnou bronzovou medaili si odneslo duo LEN & KA Lenka Vondráčková a Karel Krejčí. Nejlepší hospodou byl vyhlášen Ostrov.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video