Běh žatecké Jedenáctky opět pro Šuliny

Veronika Salášková 2011-06-10 00:00:00

Žatec – Třetí ročník „Běhu žatecké Jedenáctky“ se konal v sobotu 28. května. Dvojčlenná družstva dostala na startu seznam žateckých hospod, kde se točí žatecká 11°. Cílem dvojice je v co nejkratším čase oběhnout podle seznamu hospody a v každé si dát jedno pivo. Pořadí hospod nebylo pevně stanoveno, tým si ho volil sám.

Soutěžící byli rozděleni do tří kategorií – dvojice mužů,  dvojice žen a  smíšené dvojice. Muži museli vypít v hospodě jedno velké pivo a ženy jedno malé. Během běhu museli navštívit osm hospod a tři kontrolní body, kde organizátoři otestovali jejich nadání. Nejlepší týmy dostaly pohár a další věcné a tekuté ceny. Start i cíl byl u hospody Chaloupka, trasa odhadem měřila něco mezi 11 a 13 kilometry. V cíli na pivní sportovce čekaly kapely Kurva od vedle, coCk, Zputnik a Cirguz, které se postaraly o zábavu.
V kategorii mužských dvojic zvítězilo duo Šulini ve složení Marek Smištík a Aleš Linka, kteří měli zároveň nejrychlejší čas ze všech účastníků soutěže 1h:35m:52s, kteří obhájili první místo z loňského roku. Na druhém místě byli Taliáni Adam Svoboda a Jan Tulach a bronzovou příčku obsadili Šourci Vít Konečný a Václav Vyskočil, kteří byli třetí i vloni. V ženské kategorii zvítězily a loňské prvenství uhájily Sestry v akci Iva Motlová a Michaela Mandová s časem 2h:19m:46s. Druhé se umístily NEJSME DOMA Aneta Lávičková a Jana Junková, třetí skončily Bona Via Elena Julie Talpová Simona Konrádová.  Smíšená družstva vyhrál tým s názvem Pivní mšice ve složení Martin Šolc a Lenka Vlčková. Druzí byli Los Lupulos Nella Stroukalová a Jan Šolc (vloni na místě třetím). Pomyslnou bronzovou medaili si odneslo duo LEN & KA Lenka Vondráčková a Karel Krejčí. Nejlepší hospodou byl vyhlášen Ostrov.

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video