Běh žatecké Jedenáctky opět pro Šuliny

Veronika Salášková 2011-06-10 00:00:00

Žatec – Třetí ročník „Běhu žatecké Jedenáctky“ se konal v sobotu 28. května. Dvojčlenná družstva dostala na startu seznam žateckých hospod, kde se točí žatecká 11°. Cílem dvojice je v co nejkratším čase oběhnout podle seznamu hospody a v každé si dát jedno pivo. Pořadí hospod nebylo pevně stanoveno, tým si ho volil sám.

Soutěžící byli rozděleni do tří kategorií – dvojice mužů,  dvojice žen a  smíšené dvojice. Muži museli vypít v hospodě jedno velké pivo a ženy jedno malé. Během běhu museli navštívit osm hospod a tři kontrolní body, kde organizátoři otestovali jejich nadání. Nejlepší týmy dostaly pohár a další věcné a tekuté ceny. Start i cíl byl u hospody Chaloupka, trasa odhadem měřila něco mezi 11 a 13 kilometry. V cíli na pivní sportovce čekaly kapely Kurva od vedle, coCk, Zputnik a Cirguz, které se postaraly o zábavu.
V kategorii mužských dvojic zvítězilo duo Šulini ve složení Marek Smištík a Aleš Linka, kteří měli zároveň nejrychlejší čas ze všech účastníků soutěže 1h:35m:52s, kteří obhájili první místo z loňského roku. Na druhém místě byli Taliáni Adam Svoboda a Jan Tulach a bronzovou příčku obsadili Šourci Vít Konečný a Václav Vyskočil, kteří byli třetí i vloni. V ženské kategorii zvítězily a loňské prvenství uhájily Sestry v akci Iva Motlová a Michaela Mandová s časem 2h:19m:46s. Druhé se umístily NEJSME DOMA Aneta Lávičková a Jana Junková, třetí skončily Bona Via Elena Julie Talpová Simona Konrádová.  Smíšená družstva vyhrál tým s názvem Pivní mšice ve složení Martin Šolc a Lenka Vlčková. Druzí byli Los Lupulos Nella Stroukalová a Jan Šolc (vloni na místě třetím). Pomyslnou bronzovou medaili si odneslo duo LEN & KA Lenka Vondráčková a Karel Krejčí. Nejlepší hospodou byl vyhlášen Ostrov.

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video