Žena neotvírala. Obavy sousedů se bohužel potrdily

Redakce 2022-05-10 15:33:48

V neděli vpodvečer přijala hlídka strážníků Městské policie Postoloprty oznámení od ženy, která již druhý den neviděla svoji sousedku. Bohužel, obavy o život starší ženy, se potvrdily. Hasiči ji nalezli mrtvou.

,,V neděli krátce po 18 hodině přijala hlídka strážníků městské policie Postoloprty oznámení od ženy, která se již delší dobu stará o starší paní, bytem v Postoloprtech na Jiráskovo náměstí, že starší ženu již druhý den neviděla a nemůže se na ní dozvonit ani dobouchat,"  řekl ředitel Městské policie Roman Kaleja. Hlídka se po příjezdu na místo také pokoušela na ženu dobouchat, ale marně. Dveře byly pravděpodobně zamčené zevnitř.
Strážníci neprodleně kontaktovali prostřednictvím krajského operačního střediska výjezdovou jednotku sboru dobrovolných hasičů Postoloprty, která po příjezdu na místo provedla vstup do bytu pootevřeným oknem za použití nastavovacího žebříku. Starší žena byla bohužel v bytě nalezena bez známek života.
Celá věc byla na místě předána policii České republiky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video