Fotbalové Hlubany nedohrají 3. třídu, jaro nezahájily Líšťany

Redakce 2022-05-10 20:17:00

Co mají společného fotbalové Kněžice, Blšany, Čeradice, Žatec B, Žatec C, Vroutek B, Kryry B, Kryry C, Tuchořice B, Želeč a Blatno? Reprezentovaly naši oblast v lounských okresních soutěžích a během posledních deseti let ukončily svou činnost. Během fotbalové sezony 2021/2022 se k tomuto seznamu přidaly další dva týmy – Líšťany a Hlubany.

Co mají společného fotbalové Kněžice, Blšany, Čeradice, Žatec B, Žatec C, Vroutek B, Kryry B, Kryry C, Tuchořice B, Želeč a Blatno? Reprezentovaly naši oblast v lounských okresních soutěžích a během posledních deseti let ukončily svou činnost. Během fotbalové sezony 2021/2022 se k tomuto seznamu přidaly další dva týmy – Hlubany a Líšťany.

Na začátku fotbalové sezony 2021/2022 do soutěží okresu Louny nastoupilo pětatřicet týmů. Okresní přebor začalo hrát čtrnáct týmů, třetí třídu dvanáct týmů, čtvrtou – nejnižší okresní soutěž – devět. V těchto dnech mají soutěže o dva účastníky méně, po jednom ve třetí a čtvrté fotbalové třídě.

Od 21. dubna se na smutný seznam týmů, které ukončily předčasně sezonu, přidal tým FK Hlubany. Po třetím neodehraném zápase a následné kontumaci bylo družstvo na základě disciplinárního řádu vyloučeno ze soutěže. Poprvé se fotbalisté Hluban nedostavili k zápasu hned v 1. kole, kdy nedorazili do Peruce, druhá kontumace přišla za nedostavení se k zápasu v Chlumčanech. Osudové třetí neodehrání zápasu přišlo proti soupeři z Lenešic. Ironií osudu je, že nucené ukončení sezóny a pravděpodobný konec klubu přichází v době, kdy FK Hlubany slaví 20 let své existence. Založen byl na podzim roku 2002.

O odhlášení družstva ze soutěže dospělých informoval sportovně technickou komisi Okresního fotbalového svazu v Lounech tým FK Líšťany 1934. ,,Dosažené výsledky uvedeného družstva jsou anulovány. Vylosovaný soupeř FK Líšťany 1934 má v soutěži volný termín,“ uvádí se v zápise komise. Čtvrtou třídu tak na jaře 2022 začalo hrát jen osm týmů. Líšťany v podzimní části soutěže odehrály osm utkání a ani jednou nezvítězily. Během utkání ,,urvaly“ jeden jediný bod za remízu ve třetím kole na domácím trávníku proti Lipenci, zbylých sedm utkání prohrály. Celkem hráči Líšťan vstřelili pouhých deset branek, šedesát sedm jich tým obdržel.

Za poslední dekádu se činnost klubu, který na čas ohlásil svůj konec, podařilo znovu nastartovat jen v okresních Lounech, kde se obnovený rezervní tým aktuálně snaží o probojování do 1. B třídy. Šest kol před koncem je béčko Loun na druhé příčce tabulky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video