Člověk v přírodě: zvířata, řemesla, dílny i gastronomie

Redakce 2022-09-22 22:24:47

Louny - Tradiční výstava drobného zvířectva a chovatelských potřeb Člověk v přírodě, a doplňková výstava Řemesla a kreativita, nabídne tento víkend řadu zajímavého. Určena je pro všechny, kdo mají rádi originalitu a ruční tvorbu.

Výstava se koná od pátku 23. do neděle 25. září na výstavišti v Lounech. Člověk v přírodě navazuje na tradici, která sahá až do první republiky a stala se oblíbenou mezi malými i velkými návštěvníky nejen z Loun, ale i z dalekého okolí. V letošním roce bude výstava opravdu pestrá. V rámci výstavy proběhne řada doprovodných programů.

Hadi, gekoni, agamy, chameleoni, sucho-zemské i vodní želvy, sklípkani, tropické bezobratlí živočichové, exotické ptactvo…budou k vidění v exotickém pavilonu (C). Chovatelský pavilon (D) nabídne ukázku králíků, drůbeže vodní i hrabavé, křepelek, holubů, akvarijních rybiček, koi kaprů i exotického ptactva. Chybět nebude doprovodný program: ukázka výcviku koní (v pátek i v sobotu), v sobotu to pak bude agility - chůze a běh našich čtyřnohých kamarádů po pohyblivých překážkách, ukázka základní poslušnosti a obrany psů, ukázka králičího hopu – nejmladší soutěžní disciplína se zvířaty, soutěž o nehezčího voříška a nejhezčího čistokrevného pejska ,,bez PP“ výstavy Člověk v přírodě (sobota od 10.30 h). V neděli proběhne Krajská výstava psů, na niž je při-hlášeno přes pět stovek psů. K vidění bude na 120 ras psů, zastoupena budou všechna česká národní plemena.

V pavilonech ,,A“ a ,,B“ se představí drobní prodejci, zaměření především na potravinářské zboží a gastronomii, ale najdete zde i pomůcky do domácnosti. ,,Milovníci vína si přijdou na své, při ochutnávce burčáku a různých druhů vín. Na výstavišti najdete několik zástupců městských útulků pejsků a kočiček, hledajících své nové pány a kamarády. Na venkovní ploše se představí řada řemeslníků, u kterých si můžete zakoupit ručně vyráběné šperky, originální oděvy, svíčky… Řada řemeslníků, bude mít v rámci svého stánku i dílničku a návštěvník se bude moci podívat, jak výroba probíhá nebo si ji i vyzkoušet. Vy, kteří máte rádi přírodu, zvířata, dobré jídlo a pití a originalitu, přijďte strávit příjemný ví-kend na výstavu „Člověk v přírodě“ a Řemesla a kreativita na výstaviště do Loun,“ zve Štěpánka Portz z pořádající společnosti DiamantExpo. (red)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video