Létofestu chyběli diváci

Jan Vnouček 2012-07-19 00:41:00

Kryry – Festival pro všechny generace. Takový byl třídenní Létofest, který na konci minulého týdne pořádalo sdružení RestArt v areálu kryrského letního kina. Ve čtvrtek potěšil uši starších a pokročilých vyhlášený dechový orchestr Lounská třináctka. Její koncert byl věnován kryrskému starostovi Miroslavu Brdovi k jeho srpnovému životnímu jubileu. 

V pátek zahrála střední generaci podbořanská zábavová kapela H3K, která zaskočila za omluvenou Evu Pezlarovou se skupinou Kamarádi. A v sobotu si převážně mladší fanoušci rocku užili přehlídku šesti divočejších amatérských bandů.
Vydařené kulturní akci scházelo jediné, diváci. Především pátek třináctého přinesl divácký propadák.  Zklamaní organizátoři to ale brali sportovně. „Loni jsme v Kryrech velmi úspěšně uvedli Evu a Vaška. Lidi nám vyčítali, že neděláme dost akcí pro starší a pokročilé, tak nás napadlo, že na to navážeme a pozveme k nám Lounskou třináctku. A když už jsme tu měli postavené pódium, tak by byla škoda ho nevyužít. Takže jsme se rozhodli, že o den později uděláme letní zábavovku a další den rockec pro mladé. Každý den pro někoho jiného. Lidi byli spokojení, bohužel jich tolik nedorazilo a asi jsme prodělali. Ale to je riziko každého podnikání,“ krčil rameny za pořadatele Ivan Kruml. Více snímků z akce najdete ve fotogalerii na této straně.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video