Dlouhá a zábavná Lubenecká pouť

Jan Vnouček 2012-08-07 08:41:00

Lubenec – Tři dny putovali Lubenečtí po cestách populární hudby, sladkých lákadel, pouťových atrakcí, sportovních výkonů a tanečních kreací. Nad hlavou slunce a v zádech svého ochránce svatého Vavřince. 22. ročník Vavřinecké poutě zahájila v pátek večer country skupina Průvan. Slavnostní výkop sobotního programu si vzali na starost fotbalisté při  turnaji v malé kopané.

Od nich dostali přihrávku hudební fanoušci. A mohli si podle svého vkusu a preferencí vybrat, zda si užijí říznou dechovku v podání Šťáhlavské šestky Josefa Pospíšila, nestárnoucí disco od  revivalové skupiny Kroky Michala Davida nebo rockovou klasiku v podobě písní skupiny Olympic revival. A pokud zrovna nehrál jejich favorit, mohli si vyzkoušet některou z mnoha pouťových atrakcí a utratit pár korun u prodejních stánků. Den  završila taneční zábava s kapelou J.I.H. 2001 Františka Baráka. Neděle pak patřila hasičským závodům v požárním útoku.
„Neměli jsme sice peníze na drahé hvězdy popmusic a všude kolem byly nějaké akce, takže nepřišlo tolik lidí, ale ti, co dorazili, se myslím bavili dobře. Mám z celého víkendu dobrý dojem, pouť se povedla,“ pochvaloval si lubenecký starosta Bohumil Peterka.
A na Vavřinecké pouti se povedla i cukrová vata. Na snímku si oblíbenou lahůdkou právě oslazují život Jitka Dietlová s dcerou Markétou z Lubence. Fotogalerie na tomto webu.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video