Nejlepším tenistou v Žatci je i pro tento rok Jánošík

Iveta Drlíková 2012-08-21 14:19:00

Žatec – Sedmnáctiletý Kryštof Jánošík obhájil loňské prvenství a stal se po roce opět Přeborníkem města Žatec v tenise. K titulu mezi jednotlivci přidal i celkové vítězství ve čtyřhře, kterou odehrál s Jaroslavem Blažkem.

Tradiční tenisový turnaj probíhal na kurtech TJ Šroubárna Žatec od pátku až do nedělního odpoledne.Do hlavní soutěže, které o týden dříve předcházela kvalifikace neregistrovaných hráčů, nastoupilo v kategorii jednotlivců celkem dvacet čtyři tenistů. K obhajobě dorazil také Kryštof Jánošík, který hraje za TK Sparta Praha a je 25. v žebříčku mezi dorostenci. Janošík znovu předvedl, že je na tomto turnaji kategorií sám pro sebe, když hladce prošel až do finále, kde porazil druhého finalistu Hänela Jense, který po prohře 6:3 v prvním setu na začátku druhého ze zdravotních důvodů odstoupil.
Městské přebory měly na programu také turnaj deblistů, kam se přihlásilo celkem čtrnáct párů. Bez jediné porážky zůstala nakonec dvojice ve složení Kryštof Jánošík, Jaroslav Blažek, kteří ve finále porazili pár Tomáš Neubauer, Milan Linka 7:5, 6:4. „Myslím si, že s průběhem turnaje můžeme být spokojení. Přálo nám i počasí a velmi potěšující byl zájem ze strany mladých hráčů. K nejmladším, kteří nastoupili do hlavního turnaje, patřili dvanáctiletí Markové, Koutník a Seifert. Cenu pro benjamínka získal ale nakonec Seifert, který je ještě o dva měsíce mladší než Koutník,“ řekl po zakončení náročného víkendu ředitel turnaje Lubomír Buršík. Více fotek z turnaje najdete ve fotogalerii na této straně.

Komentáře

Nabídky práce

Příslušník Policie ČR

Staňte se příslušníkem Policie ČR. Náborový příspěvek 110 000,- Kč, po roce 31 890,- Kč jistý služební příjem. Požadavky: občanství ČR, věk 18 let, SŠ s maturitou, fyzická, zdravotní a osobní způsobilost, bezúhonnost, bez stranické příslušnosti.
Tel.: 974 421 751
E-mail: krpu.nabor@pcr.cz


VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video
2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video