Trup a Lesniak trefovaly tyče, Pilař síť

Pavel Macák 2011-06-16 00:00:00

Krajský přebor: FK Louny – Chmel Blšany 0:1 (0:0) Okresní derby 29. kola Krajského přeboru by se dalo jednou větou zařadit do kategorie průměrného přátelského utkání. I když se obě mužstva měla v tomto zápasu „prát“ o bramborovou medaili v letošním ročníku této soutěže, pro domácí diváky to rozhodně nebylo pohledné utkání a navíc, když jejich tým prohrál.

Od začátku zápasu měli domácí navrch, ale většinou jejich útoky narážely na dobře zformovanou obranu Chmelařů. První střela utkání ve 38. z kopačky lounského útočníka Vojtěcha Trupa šla vysoko nad blšanskou branku. Jinak se v první půlce nic převratného, co by se dalo alespoň trochu ocenit na jedné či druhé straně, nestalo. Až druhá půle přinesla trochu lepší fotbalový zážitek. V 50. mohl skórovat hlavou blšanský Jiří Trojan, ale domácí svatyni uchránil Přemysl Číž. Trojan měl ještě jednu velkou šanci o tři minuty později, kdy šel sám na branku, ale i tentokrát byl Číž na svém místě. V 56. dostal skvělou přihrávku blšanský Tomáš Pilař, ale jeho střela šla vedle. Naopak vzápětí se po rychlém útoku do skvělé šance dostal lounský Vojtěch Trup a jeho střela rozezněla břevno. Prakticky stejnou šanci měl i lounský Michal Lesniak v 71., který se tentokrát strefil do tyče. V té době se útoky na obou stranách velice rychle střídaly a z jednoho samostatného nakonec vytěžil branku Tomáš Pilař. Od té chvíle již hrály Blšany vlažný fotbal na jistotu a Louny chtěly zoufale alespoň vyrovnat. To se jim ovšem nepodařilo a tak jsou před posledním zápasem v Souši na pátém místě.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA VÝROBY

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Plat od 21 tisíc + řada benefitů. Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Lucie Čečrlová
Tel.: 415 237 916
E-mail: lucie.cecrlova@radicigroup.com


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video