Neseďte doma: Pouť v Blatně, Slavnosti cibule v Račeticích

Jan Vnouček 2012-09-15 00:23:00

Podbořansko – Pouť v Blatně a Slavnosti cibule v Račeticích. To jsou dvě akce, které stojí za to dnes, v sobotu 15. září, navštívit.

Kdo jednou ochutná blatenské koláče, ten už nechce žádné jiné. Zajeďte se přesvědčit, zda je to pravda, na 3. Michalskou pouť, která se koná v sobotu 15. září od 13 hodin. A kromě pekařského umění místních dam a dívek se vám tam může zatočit hlava ještě z pouťových atrakcí a večerní taneční zábavy.
Občanské sdružení přátelé Račetic a okolí Vás srdečně zve na druhý ročník akce Slavnosti cibule 2012. Akce se koná v sobotu 15. září od 10 hod na hřišti v Račeticích a přilehlých polnostech. Těšit se můžete na ukázky zemědělské techniky či svezení v traktoru i kombajnu nebo také ochutnávku různých dobrot nejen z cibule. Od 16 hodin bude zahájen hudební festival, kde vystoupí kapely Kapišto, Dioptrie, Nucený výsek a další. Vstup je zdarma.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video
13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video