Deštnický hrad má tobogán

Veronika Salášková 2012-11-10 00:29:00

Deštnice – Ze zbrusu nových atrakcí se mohou radovat děti v Deštnici. Hrad s tobogánem a lezeckou stěnu zde v pátek instalovali Jaroslav a Jiří Karáskovi, majitelé firmy Kasform z Plzně. S montáží herních prvků jim vypomáhali místní občané František Mejtil, Michal Postředník, Marian Bartoš st., David Holič a Radek Holič. 

Na hřiště byl také zabudován dřevěný vláček s třemi vagónky, který dodala firma Floranet Václava Černého z Prahy. V nejbližších dnech budou ještě instalovány zbývající prvky – vahadlová houpačka v podobě koní a pružinové houpačky, pro chlapce ve tvaru autíčka a pro děvčata kočička. „Následně ještě proběhne úprava terénu, doplnění dopadových ploch kačírkem, zatravnění, osazení laviček, odpadkových košů a oplocení,“ sdělila starostka Martina Bartošová. Obec na tento projekt obdržela dotaci z Ústeckého kraje ve výši 130 tisíc korun, celkové náklady pak vyšly na 200 tisíc korun.

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video