Úvod   /   Kultura   /   Užili si nultý advent

Užili si nultý advent

Veronika Salášková 2012-12-01 00:34:00

Velká Černoc – Oslavy nultého adventu proběhly letos poprvé v obci Velká Černoc. Na příchozí čekali pravé zabíjačkové hody s ukázkami výroby a prodejem, stánky s medovinou, trdelníky, perníčky, košíkář, dráteník, kovář, výroba svíček a také stánek s výrobky dětí ze Základní školy Měcholupy. S přípravou vepřových hodů se začalo již v 7 hodin ráno. Více snímků naleznete zde.

Slavnostní zahájení adventu se konalo v 10 hodin a ujala se ho starostka obce Doris Černíková a Radek Holan za občanské sdružení Velká Černoc sobě. Poté vystoupil Poutníčkův sbor z Liběšic a následně harmonikář, který přítomným hrál k jídlu i zábavě až do odpoledních hodin. V místním kostele se konala mše, kterou sloužil otec Vilém z farnosti Liběšice. V kostele byla též ke zhlédnutí výstava fotografií dokumentujících postup opravy zdejšího hodinového stroje a postup při instalaci venkovního osvětlení kostela. Ty byly pořízeny z dotace nadačního fondu T-Mobile. Zrenovovaný hodinový stroj byl v 18 hodin slavnostně předán veřejnosti. Akci uspořádal Obecní úřad Měcholupy a občanské sdružení Velká Černoc sobě.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video