Opilí zloději dopadeni na útěku

Redakce 2011-07-01 00:00:00

Strojetice – Do prodejny smíšeného zboží ve Strojeticích na Podbořansku se minulou sobotu, po jedné hodině ráno, vloupali dva zloději z lounského okresu. Poté, co násilím vnikli do obchodu a poškodili zařízení, odcizili několik lahví piva a krabici oplatek. Zřejmě byli při svém počínání vyrušeni, neboť v rychlosti opustili místo činu a chtěli odtud ujet připraveným motorovým vozidlem. Bezprostředně po tomto jednání však policejní hlídka jejich vůz zastavila a kontrolovala. Vyšlo najevo, že osádku vozidla tvoří dvojice zlodějů, která má na svědomí vloupání do tamní prodejny. 

Podezřelí ve věku 25 a 34 let byli proto zadrženi a následně obviněni z trestného činu krádeže a poškození cizí věci. Mladší z nich se uvedeného skutku dopustil i přesto, že byl v posledních třech letech za trestný čin krádeže již odsouzen, a navíc, v tomto případě, řídil motorové vozidlo opilý. Policisté mu nejprve naměřili hodnoty 1, 92 promile alkoholu v dechu a následně 1, 40. Komisař služby kriminální policie a vyšetřování mu tedy sdělil obvinění i z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Způsobená škoda, kterou svým jednáním uvedení zloději napáchali, byla předběžně odhadnuta na 5 280 Kč. Oba obvinění jsou stíháni na svobodě.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video