Příští plesová sezóna v Lounech už na Zastávce!?

Pavel Macák 2013-01-30 00:25:00

Louny – Studie řešení prostoru kulturního domu Zastávka v Lounech, kterou pro město vypracoval pražský architekt Ondřej Beneš, vzala na svém jednání na vědomí rada města a současně zadala vypsání výběrového řízení na zpracování projektové dokumentace podle této studie.

„Předpokládáme, že zpracování projektu bude v co nejkratší době, abychom mohli vypsat výběrové řízení na dodavatele rekonstrukce a práce byly okamžitě zahájeny s tím, že zde chceme někdy v listopadu zahájit letošní plesovou sezónu,“ uvedl starosta Radovan Šabata.
Město se nejprve pustí do rekonstrukce hlavního sálu, jeviště a přísálí, kde bude občerstvení a také bývalé restaurace v přízemí, kde by měl vzniknout malý sál. „Zachována bude restaurace v prvním patře, která bude také poskytovat služby i mimo konání plesů a společenských zábav. Postupně chceme také upravit suterén budovy, kam by měl být vybudován vlastní vchod a kde by mohly najít zázemí naše taneční kluby. Vstup do objektu nebude z Poděbradovy ulice, ale z boku, aby hluk příchozích a odchozích návštěvníků plesů nerušil zdejší obyvatele. Studie je velice zajímavá a objekt řeší celkově. Odhadované náklady na rekonstrukci se pohybují kolem pěti milionů korun. Zvažujeme také, zda tento kulturní dům pronajmeme, či zda jej bude spravovat některá z našich příspěvkových organizací,“ doplnil Šabata.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video