Louny – V západní části města Loun vzniká nová ulice s názvem V Lázních, čímž by měla být připomenuta dřívější existence lázní v této lokalitě. Komunikace mezi ulicemi Měleckou a Parašutistů těsně přiléhá k zahrádkářské kolonii a bude zde investorem postaveno na klíč celkem 14 přízemních rodinných domků typu Bungalov. Investor zde současně vybuduje i komunikaci a chodník, vsakovací pás a veřejné osvětlení.
V polovině letošního roku by měla být dokončena tato komunikace v horní polovině od ulice Mělecká a zbývající část bude plynule navazovat. První dva rodinné domy by měly být dokončeny v polovině letošního roku.
Napsal(a): Pavel Macák
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video