Mistryně Evropy ve sportovním aerobiku jsou z Loun!

Redakce 2013-05-14 13:37:00

Louny (lp) Mistrovství Evropy FISAF ve sportovním aerobiku hostila letos Belgie. Do Antwerp se ve dnech 7. – 12. května sjelo 700 závodníků z deseti zemí světa. Česká republika získala v kategorii dospělých čtyři zlaté medaile, z toho hned dvě patří lounskému Juniorskému fitness studiu Jitky Hofmannové. Lounské závodnice excelovaly také v kategorii juniorek, které dovezly stříbro, bronz a čtvrté místo.

Skvělý výkon předvedla ve finále Adéla Citová, která nakonec v kategorii Junior Singl ženy vybojovala výborné 2. místo. Ve stejné kategorii skončila těsně pod stupni vítězů její kolegyně Natálie Přibylová (4. místo). Obě dvě si pak ještě společně s Eliškou Martinovskou dovezly bronz za skvělou společnou sestavu v kategorii Junior Trios. „Jsou to moje hvězdy,“ raduje se spolu s děvčaty i jejich trenérka Jitka Hofmannová, „za jejich úspěchem stojí obrovská dřina.“
Jako skutečná Star zazářila na mistrovství lounská závodnice Kristýna Zahradníčková. V kategorii dospělých soutěží letos poprvé a hned se dostala až na absolutní vrchol. A to dokonce dvakrát. Zlatou medaili vybojovala totiž také společně s Klárou Benešovou a Hanou Volfovou v kategorii Senior Trios. Lounské závodnice se již tvrdě připravují na Mistrovství světa.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video