Nová sportoviště u koupaliště už jsou otevřena veřejnosti

Veronika Salášková 2013-05-22 00:35:00

Žatec – Sportoviště u koupaliště zahájila letošní sezónu ve středu 15. května. Otevření bylo tentokrát neoficiální. Lidé si tak mohou každý den od 9 do 21 hodin přijít do areálu za koupalištěm zasportovat. Letošní novinkou je otevření víceúčelových kurtů pro tenis, volejbal a nohejbal. V areálu se dále nachází hřiště na hokejbal, in-line dráha, zázemí a toalety. 

„V průběhu této sezóny budou sportoviště ještě doplněna dalšími podstatnými součástmi,“ sdělil místostarosta Jan Novotný. První z nich bude dětské minihřiště, které vznikne v prostoru mezi hokejbalovým hřištěm a víceúčelovými kurty. Dále by mělo do prostoru za střídačkami hokejbalu na vyvýšené ploše přibýt hřiště pro dospělé tzv. street work out prostor s prvky pro lidi, kteří dávají přednost cvičení venku před uzavřenými prostorami posiloven.
Třetí věcí, která se v areálu objeví, bude prostor určený pro malou kopanou v blízkosti vstupní brány. „Doufáme, že tento sportovní areál krásně naváže na areál letního koupaliště,“ dodal Jan Novotný. Oproti původním plánům měl být součástí sportovišť ještě minigolf, nakonec ale bylo rozhodnuto, že bude přesunut do areálu koupaliště přímo za občerstvení.
Kdy se otevře také sousední letní koupaliště, bude do značné míry záviset na vývoji počasí. Předběžně se počítá s 1. červnem, pokud to však klimatické podmínky dovolí. Vstupné zůstane ve stejné výši jako v loňském roce. Tehdy koupaliště navštívilo přes sedmnáct tisíc platících návštěvníků. A v zimní sezóně přes tři tisíce lidí vyzkoušelo místní saunu. Provozovatelem areálu koupaliště i sportovišť je Technická správa města Žatec s.r.o.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video