Bude skatepark zase zadarmo?

Jan Vnouček 2013-06-06 00:45:00

Podbořany – Úplně zdarma nebo za padesátku. Tak chce rozetnout spor o výši vstupného do skateparku v areálu podbořanského TJ Tatran starosta města Radek Reindl. Po jednání s představiteli tělovýchovné jednoty navrhne radním, aby se hřiště pro skateboardisty zase vrátilo do správy města.

„Skatepark je v majetku města Podbořan a na základě nájemní smlouvy ho provozuje TJ jako veškeré zařízení v areálu stadiónu. Vzhledem k tomu, že oddíl skateboardu byl zrušen a TJ toto hřiště nechce provozovat, dám do programu rady návrh, aby skateové hřiště bylo z nájemní smlouvy TJ Tatran vyjmuto. Je prostě neakceptovatelné, aby za jeho využívání někdo chtěl 250 korun za hodinu,“ kroutí hlavou Reindl. „Pokud Tatran tuto část nedokáže využít a provozovat, tak ji budeme provozovat sami, ale ne za takové peníze. Jestli tam ale určíme vstupné 50 korun, nebo ho necháme úplně zdarma, se ještě pobavíme,“ upřesňuje. „My ten problém vyřešíme. A můžeme klidně provozovat i tenisové kurty a tělocvičnu, jestli to Tatran neumí,“ rýpnul si starosta do vedení TJ.
Poplatek za využívání skateparku ve výši 250 Kč za hodinu stanovil Výkonný výbor TJ Tatran. Jedním z důvodů byla jeho obava z trestní odpovědnost, kterou by nesl za případné úrazy, které se na skateových překážkách mohou stát nezletilým  uživatelům.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video