Zase jeden "nepostradatelný" úřad

Veronika Salášková 2013-08-26 00:11:00

Triangle – V průmyslové zóně Triangle začne působit nová společnost. Bude jí příspěvková organizace Triangle, kterou založil Ústecký kraj. Organizace bude mít za úkol spravovat zónu a komunikovat s investory.

Příspěvková organizace vznikla k 1. srpnu. Zatím bude obsazená pouze osobou ředitele. Do konce roku má počet jejích zaměstnanců vzrůst na sedm, včetně ředitele a ochranky. Do poloviny příštího roku přibudou další dva pracovníci.
„Primárním účelem příspěvkové organizace je centralizace všech činností směrem k průmyslové zóně, které doposud vykonávají různé odbory krajského úřadu. Půjde tedy o komunikaci a servis směrem k investorům, spolupráci s agenturou CzechInvest, zajištění údržby a budoucího rozvoje zóny, koordinace veškerých činností souvisejících se správou průmyslové zóny,“ sdělila Magdalena Hanáčková, tisková mluvčí Ústeckého kraje, který je vlastníkem zóny Triangle. Příspěvková organizace bude prozatím sídlit na krajském úřadě, uvažuje se ale o jejím přenesení do zóny Triangle.

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video
13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video