Poperou se lékaři o Podbořany?

Jan Vnouček 2013-08-25 00:19:00

Podbořany – Veřejná zdravotní pojišťovna nemá nic proti pokračování oční, plicní a alergologické ambulance v Podbořanech. Existuje tak naděje, že by podbořanští pacienti nemuseli za těmito specialisty dojíždět do okolních měst. Město si ale tyto lékařské odbornosti musí sehnat samo. Takový je výsledek jednání podbořanského starosty Radka Reindla s krajským vedením VZP.

„Pro mě je důležité, že informace, která se objevila, že by VZP již neuzavírala s lékaři krátké závazky, není pravdivá. Zkusíme tedy oslovit jmenované specialisty z okolí, zda by si na 1 či 2 dny v týdnu neotevřeli v Podbořanech ordinace. Myslím, že by pro ně byla škoda, nevyužít rozsáhlou klientelu z celého Podbořanska. Prostory v Podbořanech k tomu jsou nebo je někteří podnikatelé už připravují, aby je mohli lékařům nabídnout,“ informoval starosta.
Alergoložka a plicní a oční specialista chtějí v Podbořanech oficiálně skončit poté, co dostali výpověď z končíčí soukromé polikliniky. Ostatní lékaři své ordinace přestěhovali či přestěhují na jiné adresy v Podbořanech.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video
13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video