Blšany navlékly čtvrtý korálek

Jan Vnouček 2013-09-03 09:28:00

FK Chmel Blšany – FK Louny 2:1 (1:0) Blšany posílené o teplické mládí, jsou na podzim zatím suverénní a i ve svém čtvrtém zápase získaly tři body. Louny pro ně neměly být velkou překážkou, ale první poločas byl více než vyrovnaný. Více snímků ze zápasu zde.

Chmelaři bez efektu praktikovali rychlou kombinaci na jeden dotek a hosté se pokoušeli o rychlé protiútoky. Výsledkem byla nuda ve středu hřiště. Vzrušení nastalo až ve 40., kdy Louny zahrávaly nepřímý kop z hranice velkého vápna. Kapitán Václav Suchý ale přestřelil zeď i branku. Když už se obě mužstva chystala do kabin, tak vpravo utekl Horst Siegl mladší a našel před bránou zkušeného Tomáše Pilaře – 1:0. Lounští se ale po poločasové pauze rychle oklepali, v 51. si na centr naběhl Suchý a zblízka vyrovnal – 1:1. Gól hru rozhýbal a konečně se začalo hrát i pro diváky. Více šancí si ale vypracovali domácí a za aktivitu byli odměněni, na konečných 2:1 dával z trestného kopu Lukáš Prückner.  Tab.: 1. Blšany (12 b.), 2. Krupka (10), 3. Bílina (9)…, 7. Louny (6)…
Na snímku blšanský útočník Horst Siegl mladší (v černém) centruje přes lounského obránce Radka Němce na 1. gól zápasu.

Napsal(a): Jan Vnouček