Hvězdy z Ulice hrály v Touchovicích fotbal

Redakce 2013-09-11 00:21:00

Touchovice – Poslední prázdninová sobota byla na letním cvičišti ve znamení malé kopané. Touchovický Cotel Cup počítá již čtvrtý ročník a v žádném z nich zatím nevyšli domácí na prázdno. Letošní rok je však nezastihl v nejlepší formě a stále se zvyšující úroveň soupeřů odsunula domácí na 7. místo. Více snímků z turnaje zde.

Hrálo se tradičně ve dvou skupinách, a to „vesnické“, ve které se utkala družstva Hřivic, Lidic, Opočna a Touchovic. Ve druhé skupině "firemní " bojovala družstva Herkul, Phoenix Zeppelin, Patok a Šilhánek a syn.
O slavnostní výkop se postarali starostové Hřivic a Opočna společně s místostarostou Lidic. V utkání o třetí místo zvítězilo družstvo Phoenix Zeppelin nad Hřivicemi 1:0 a odváží si bronzové medaile. Ve finále porazil tým Lidic v krásném utkání firmu Šilhánek a syn 2:0 a stal se vítězem turnaje.
Touchovický Cotel Cup není jen setkání fotbalistů, ale je pamatováno i na děti, které si mohly zasoutěžit o zajímavé ceny a vyřádit se na skákacím hradě, skluzavce nebo dětském hřišti.
Po zakončení turnaje pokračoval pestrý program zápasem dámského Arabela týmu ve složení Klára Kolomazníková, Aneta Krejčíková, Markéta Tanner a Šárka Ullrichová doplněného místními fotbalistkami proti výběru místních dívek. Zápas skončil „nečekanou“ remízou, se kterou byla dámská družstva spokojena. Po zápase následovaly rozhovory a Klára Kolomazníková zazpívala několik písniček.
Nakonec bylo pamatováno i na rockery, které přijela potěšit skupina Dio tribute. Kdo si chtěl zavzpomínat na tvorbu Ronnie James Dia, byl nadšen, protože skupina byla výborná a zahrála všechny nejznámější „pecky“.
Nezbývá než se těšit na příští 5. ročník a poděkovat všem pořadatelům a sponzorům. Děkujeme komentátorovi Pavlu Petrovi za vtipné a fundované průvodní slovo, DJ Tonymu za tradičně perfektní zvuk a Ivanu Vokurkovi za spravedlivý výklad fotbalových pravidel.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video