Poznámka Pavla Macáka: Vyhozené peníze

Pavel Macák 2013-11-14 13:46:00

Společnost Honoris Clinic Louny z Prahy, která je majitelem lounské polikliniky, dostane od města jednorázovou částku ve výši 45 tisíc korun. Jde vlastně o peníze na zajištění provozu recepce v budově polikliniky na měsíce říjen, listopad a prosinec. Jak se tato investice do soukromé společnosti městu vyplatí, je pouze v oblasti dohadů. 

Město po společnosti nyní požaduje, aby mu sdělila své plány do budoucnosti a jak si představuje rozvoj tohoto objektu polikliniky, bylo sděleno novinářům na tiskové konferenci. Je otázkou, zda uvedených pětačtyřicet tisíc korun nebylo vyhozeno z „radničního okna“, zda by nebylo jednodušší, kdyby se pacienti zadarmo informovali podle orientační tabule a ukazatelů. Ostatně drtivá většina lidí, kteří musí tuto budovu navštívit, ví, kde má ordinaci jejich lékař a kde se prodávají jaké hadry nebo kosmetika, to ať si každý v této budově najde sám bez potřebné informace v recepci. Možná by bylo lepší tyto peníze vložit do něčeho smysluplnějšího. Třeba do výstavby rozhledny na Mírovém náměstí.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video