Kořeny by měly v Podbořanech zapustit společně

Jan Vnouček 2013-11-20 00:31:00

Podbořany – O dalších dvaadvacet okrasných třešní a jabloní se v sobotu rozrostl počet stromů v Podbořanech. Město je opět darovalo svým novým občánkům a umožnilo jejich rodičům, aby si dřeviny symbolicky zasadili. Třetí pokračování výsadby v rámci projektu Strom života se v sobotu odehrálo mezi bytovými domy ve Švermově ulici. Více snímků z akce zde.

„Ať prospívá nejen nově zasazený strom, ale hlavně ať vám ve zdraví a radosti roste váš svišť,“ popřál starosta obce Radek Reindl přítomným rodičům. Pro ty bylo připraveno občerstvení a mimo hezké vzpomínky si odnesli drobné dárečky, pamětní listy vyzbobené studenty podbořanského gymnázia a teplé dětské ponožky, které jim upletly klientky místního domova pro seniory.
Spolu se svým stromem v Podbořanech zapouští kořeny i Adámek Záleský. Na snímku k nim přihazuje zeminu jeho bráška Tadeáš. Pomáhá mu v tom tatínek Lukáš. Maminka Ivana přihlíží.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video