Další plocha pro psí dovádění

Veronika Salášková 2014-01-17 00:07:00

Žatec – Majitelům psů možná v Žatci přibude další plocha, kde budou moci nechat proběhnout své čtyřnohé miláčky. Nově by se mohli volně vydovádět na pravém břehu Ohře. Vedení města navrhuje novelu vyhlášky o pohybu psů, zda nahradí tu stávající rozhodnou dnes, tedy ve čtvrtek 16. ledna zastupitelé.

Současná vyhláška, která upravuje pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství obce a vymezuje prostory pro volné pobíhání psů, pochází z dubna 2008. Volné venčení psů povoluje pouze v lokalitách Bufo, za sídlištěm Jih, a na levém břehu řeky Ohře od odbočky z ulice Stroupečská až po těleso jezu. „Úprava vyhlášky vznikla na základě aktuálních změn na původně vyhrazených místech pro volný pohyb psů, kde nebyl do této doby zvýšený pohyb osob, například vybudování adrenalin parku v lokalitě Bufo, či vybudování první etapy cyklostezky Ohře v blízkosti koupaliště a sportoviště,” sdělil místostarosta Jan Novotný.
Návrh nové vyhlášky chce obě stávající plochy ponechat s menšími obměnami.  Na levém břehu by zóna volného pohybu začínala u pěší lávky přes Ohři v lokalitě Loučky a pokračovala dál až k jezu.  V lokalitě Bufo by hranice plochy pro psy byla označena kůly tak, aby nekolidovala s provozem nově vybudovaného bikeparku. Novela navrhuje přidat k těmto dvěma zónám ještě třetí, která by se nacházela na pravém břehu Ohře od dopravního hřiště v Podměstí až k mostu Nikolase Belojanise na Rooseveltově třídě, který vede k hlavnímu nádraží.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video