Zumba pro Pavla vynesla 10 tisíc

Jan Vnouček 2014-02-06 13:11:00

Podbořansko – Podbořanskem se šíří vlna solidarity se smrtelně nemocným Pavlem Nivnickým z Vroutku. Na konto jeho sbírky, která mu má pomoci financovat nákladnou léčbu, přibylo minulý týden najednou dalších deset tisíc korun. Zasloužila se o to Renata Branová z Blatna, která pro něj uspořádala v Kryrech benefiční cvičení zumby. Účastníci si tak nejen zacvičili, ale ještě dobrovolným finančním příspěvkem napomohli dobré věci.

„Když jsem se dověděla o nemoci Pavla Nivnického a o sbírce, kterou uspořádal vroutecký starosta, tak mi bylo jasné, že do ní chci přispět. Věděla jsem také, že by určitě rádo přispělo více lidí, ale spousta z nich se neodhodlá vyrazit na úřad do Vroutku. A tak mě napadlo, že na zumbu určitě přijdou,“ popisuje svou bohulibou myšlenku instruktorka zumby.
Během dvou dnů tedy s pomocí své kryrské kamarádky Zdenky Andrlové sezvala do Kryr nejen své známé a přátele . V pondělí 20. ledna tam dorazilo okolo 25 cvičících žen a mužů, spousta dalších ale přišla jen vhodit do kasičky svůj příspěvek.
„Atmosféra byla nádherná, cvičilo se jen pro Pavla. Touto krásnou hodinkou zumby se vybralo 8 000 Kč . Na Městský úřad do Vroutku jsem vybranou částku odvezla osobně, ale díky známým a kolegům v zaměstnání, jsem ji ještě navýšíla a celkem jsem do sbírky vkládala 10 010 Kč. Mám z toho ohromnou radost. Vůbec jsem nečekala, že bych vybrala tolik. Jsem ráda, že jsem mohla tímto způsobem pomoci,“ hřeje Renatu Braunovou u srdce.
Pavel Nivnický trpí paralyzující neurologickou nemocí a pro zahájení experimentální léčby kmenovými buňkami, kterou neproplácí zdravotní pojišťovna, potřebuje získat minimálně 150 tisíc korun.
A je to tam. Dalších deset tisíc korun přiblížilo Pavla Nivnického z Vroutku k léčbě. Na nsímku Renata Braunová vhazuje vybranou sumu do zapečetěné pokladničky na MěÚ Vroutek. Asistuje jí vroutecký starosta Jaromír Kubelka.  Foto: archiv Renaty Braunové

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video