Práce na koupališti pokračují. Dokončuje se opěrná zeď

Veronika Salášková 2011-08-08 00:00:00

Žatec – Práce na rekonstrukci žateckého koupaliště pokračují dál, v současné době se dokončuje opěrná zeď v Libočanské ulici.

„Práce pokračují podle harmonogramu,“ sdělil místostarosta Jan Novotný. Koupaliště je zavřené už pátým rokem, příští rok by mělo být konečně zase v provozu – termín dokončení stavby je v polovině května roku 2012. V rámci stavby v areálu vznikne plavecký a zážitkový bazén z nerezového materiálu, doplněný skluzavkami, tobogánem, vodními atrakcemi a dětským brouzdalištěm. Ve zbrusu nové hlavní budově se pak bude nacházet občerstvení, sociální zařízení, sauna a samozřejmě také zázemí pro provoz a technologická část. Součástí projektu je také vybudování parkoviště a celé komunikace Libočanské cesty včetně inženýrských sítí, povrchů komunikací a opěrné zdi. Původní částka, kterou stanovovala smlouva o dílo, kterou uzavřel během posledních dní ve funkci bývalý starosta Erich Knoblauch, činila téměř 174 milionů korun. Na základě dodatků smlouvy s realizátorem stavby firmou Metall Quatro se radě města v únoru 2011 podařilo tuto sumu snížit na 149,5 milionu korun. Rekonstrukce koupaliště začala letos v květnu.

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video